Hotel Royal Horizons Boavista

Skvělou dovolenou za slušné peníze pořídíte na kapverdské Boa Vistě v hotelu Royal Horizons Boavista. Hotel má ideální polohu na dlouhé písečné pláži, nabízí útulné bungalovy a zajistí vám spoustu zábavy ve dne i v noci.

Disco bar a zábava na pláži až do rána

Čtyřkolky a vodní sporty potěší milovníky adrenalinu, prostorný amfiteátr se zábavnými show uspokojí kulturní koutky, fitness a tenisové kurty zabaví sportovní nadšence.

 


Poloha

Hotel Royal Horizons leží přímo na jedné z nejkrásnějších kapverdských pláží, Praia de Chaves. Vzdálenost od letiště Rabil je zhruba 3 kilometry. Z pláže i hotelové terasy můžete sledovat nádherné západy slunce nad Atlantikem. Do hlavního města ostrova Boa Vista, kterým je Sal Rei, je to zhruba 10 kilometrů, není tedy problém podniknout pěší výlet do města po pláži nebo si objednat taxík či půjčit vůz. Celkově se dá říct, že na Kapverdských ostrovech stěží najdete hotel, který by byl příhodněji umístěn.

Kde se Hotel Royal Horizons Boavista nachází?

Hotel Royal Horizons Boavista leží na Kapverdách na Boa Vistě.

Vybavení

Hotel oficiálně spadá do kategorie 4*, je čistý, dobře udržovaný a laděný do příjemných přírodních odstínů. Ve vstupní hale s recepcí je zaměstnán milý a jazykově vybavený personál, který vám bude k dispozici po celou dobu pobytu. Součástí hotelu jsou dvě restaurace a nespočet barů, ve kterých si můžete v rámci all inclusive objednávat alkoholické i nealkoholické nápoje. Při cestě na pláž se určitě nezapomeňte zastavit ve snack baru, kde vám kromě občerstvení usměvaví barmani nabídnou také vybavení do vody či na pláž. Další bar se nachází přímo na pláži, jeden u hlavního bazénu a poslední u menšího bazénu mezi bungalovy. V disco baru pouští kapverdský DJ letní hity, které neodmyslitelně patří k exotické dovolené.

K hotelu patří také dva bazény. Ten větší je umístěný hned vedle hlavní budovy, přímo pod restaurací. Bazén je zajímavě architektonicky řešený, prakticky členěný, spojený s vířivkou a brouzdalištěm pro nejmenší. Samozřejmostí jsou lehátka a osušky zdarma. Pokud chcete uniknout ruchu animačních programů a všudypřítomné hudby, zamiřte k menšímu bazénu, který je stále velice prostorný a přitom stranou od lidí.

V hotelu je vám k dispozici také ošetřovna s kvalifikovaným personálem a wi-fi připojení na recepci i u bazénu (za poplatek). O potěchu oka se vám postará udržovaná zahrada okolo hotelu. Royal Horizons je také ideálním místem pro pořádání konferencí nebo firemních akcí. Nejen, že si tu krásně odpočinete, ale v hotelu je i velký konferenční sál, přímo navržený pro podobné příležitosti.

 

Pokoje

Hotel Royal Horizons nabízí ubytování v hlavní budově a několika patrových bungalovech obklopujících bazén. Díky důmyslnému prostorovému řešení nabízejí všechny pokoje soukromou terasu nebo balkon s výhledem na pláž. Každý z pokojů samozřejmě disponuje vlastním sociálním zařízením, které sestává z koupelny se sprchou/vanou a z toalety. V pokojích se během horkých odpolední příjemně osvěžíte klimatizací, pokud budete mít zájem, můžete si ke zpříjemnění dlouhé chvíle pustit televizi s řadou zahraničních programů. K vybavení pokoje patří také telefon a za malý poplatek můžete využít i trezor. V případě, že využijete možnost ubytování “Suite”, získáte navíc prostorný obývací pokoj s ledničkou, kuchyňkou a balkonem nebo terasou. Ze všech balkónů a teras je nádherný výhled na oceán a můžete si tu v klidu vychutnat svou ranní kávu nebo lahodný koktejl.

 

Pláž

Royal Horizons leží přímo na pláži Praia de Chaves, která bývá označována za možná nejkrásnější pláž Kapverdských ostrovů. Je to kilometry dlouhý a desítky metrů široký pás zářivého bílého písku, omývaný vlnami Atlantského oceánu. Na pláži je vám k dispozici kromě baru s nápoji a drobným občerstvením také řada lehátek a slunečníků, které můžete využívat zcela zdarma. Jen v hlavní sezóně je třeba si pohlídat, aby po vašem příchodu nebyly už všechny zabrané. Pokud ale nelpíte na tom, ležet právě na lehátku, a s chutí se uvelebíte přímo ve vyhřátém písku, pak budete mít pro sebe desítky metrů úplně volné pláže a nic vám nebude bránit v tom užít si žhavých paprsků tropického slunce.

Aktivity

Ke kvalitním dovoleným patří již tradičně animační programy, které si můžete užít i v Hotelu Royal Horizons. Pobavíte se při nich, rozpohybujete a navíc se seznámíte s kapverdskou kulturou. Zábavu v podobě nočních programů si můžete užít i po setmění, tančit a pít tu lze až do bílého rána, při karaoke a tanečních soutěžích si vyzkoušíte své pěvecké i pohybové dovednosti. Pro ty nejmenší tu je kromě dvou brouzdališť k dispozici také dětský klub, disco si užijí spíše ti odrostlejší. Sportovci se do sytosti vyřádí ve fitness centru nebo na jednom ze dvou tenisových kurtů, odpočinkovější typy zase s chutí přivítají možnost nechat se rozmazlovat ve spa & beauty centru, odkud vyjdou jako znovu zrození. Sportovní hřiště využijí malí i velcí nadšenci, můžete si tu s místními zahrát fotbal nebo si vymyslet vlastní hry. Velkou předností hotelu je úchvatné divadlo pod širým nebem, kam se vejdou bez problémů všichni návštěvníci. V nabídce hotelu najdete také projížďky čtyřkolkou nebo jízdu na katamaránu.

 

Jídlo

V hotelu jsou vám k dispozici dvě restaurace - jedna s obsluhou a jedna samoobslužná, kde si v rámci all inclusive sami vyberete ze široké nabídky to, na co právě máte chuť. Samozřejmostí je množství čerstvého ovoce a zeleniny, salámy, sýry, rybí maso, nespočet příloh a další pochoutky. All inclusive program (10:00 až 24:00) zahrnuje snídani, oběd, večeři, lehké občerstvení v průběhu dne (pokud se do vás tedy ještě něco vejde)a neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů.