Zájezdy do celého světa

Kam se chystáte? Plánujete dovolenou, ale nevíte jak si vybrat? Jsme tu pro vás! Máme pro vás širokou nabídku zájezdů do celého světa. Můžete si vybrat zájezd podle konkrétní destinace, určit si délku vašeho pobytu, stravu i to, zda chcete na zájezd letecky nebo třeba vlastní dopravou. A aby bylo vybírání snadnější, natočili jsme pro vás videa z obrovského množství destinací a více než 400 hotelů po celém světě. Tak kam to bude? ….

Poznávací zájezdy

Milujete poznávání cizích kultur, jazyků a zvyků? Dovolenou si nejvíce užijete, když můžete nasávat a poznávat místní tradice, prozkoumávat staletí staré památky, ochutnávat tradiční jídla a zaposlouchat se do cizího jazyka? Pak je pro vás ideální variantou poznávací zájezd.

Poznávací zájezd á la eurovíkendy do hlavních měst Evropy

Poznávací zájezdy jsou různé, například během poznávacího zájezdu do Říma, Paříže, nebo jiných velkých měst se soustředíte na ty nejznámější historické památky a nasávání atmosféry.

Během poznávacího zájezdu do Říma tak poznáte na vlastní kůži italskou energii, prozkoumáte Koloseum, budete pozorovat fontánu Di Trevi a žasnout v bazilice sv. Petra a Sixtínské kapli. Kromě toho ochutnáte lahodné italské speciality a užijete si kouzelný večer v některé z tradičních místních restaurací. Poznávací zájezd do Paříže vás zase naladí na romatickou vlnu města lásky, projdete si Eiffelovu věž, budete obdivovat Vítězný oblouk a Louvre. Poté vyrazíte na most zamilovaných Pont des Arts, projdete se po nábřeží, užijete si dokonalou atmosféru Paříže s nočním osvětlením a ochutnáte tradiční dobroty.

Ať už si vyberete poznávací zájezd do kteréhokoli města, vždy vás svou atmosférou dokonale pohltí.

Poznávací zájezdy, během kterých poznáte to nejlepší z celé země

Poznávací zájezdy můžou být různé, můžou vás zavést třeba na okružní plavbu po Karibiku a slavnou Copacabanu, do termálních lázní Maďarska, na nejlepší lyžovačku do Italských Alp, do středu jihoamerické džungle, nebo na Srí Lanku. Poznávací zájezdy jsou zájezdy s nekonečnými možnostmi, během kterých se ale nemusíte o nic starat, my za vás zařídíme všechno od letenky, přes ubytování až po ty nejlepší zážitky, na které budete rádi vzpomínat ještě za dlouhé roky.

Pobytové zájezdy do celého světa

Každý si občas potřebuje odpočinout a nechat o sebe pečovat. A přesně pro takový případ jsou tady pobytové zájezdy k moři. Pobytový zájezd znamená, že si jenom užíváte sluníčko, moře, pohodu a relax u bazénu. Občas se jdete projít po promenádě, nakoupíte suvenýry pro rodinu a pak se zase v klídku vrátíte na své lehátko, koupete se a vychutnáváte si zasloužený odpočinek. Nejoblíbenější kombinací je pobytový zájezd s all inclusive, během kterého máte postaráno i o jídlo a pití během celé doby pobytu.

Naši zákazníci si nejvíce oblíbili:

 • pobytové zájezdy all inclusive do Turecka
 • pobytové zájezdy all inclusive do Tuniska
 • pobytové zájezdy do Řecka
 • pobytové zájezdy do Egypta
 • pobytové zájezdy do Španělska

Ačkoli často se najdou takoví, kteří by rádi kombinaci - chtěli by třeba půl zájezdu odpočívat a půl zájezdu objevovat.

Kombinace pobytových a poznávacích zájezdů

Protože chceme pro každého připravit ten nejlepší zájezd, existují také kombinace pobytových a poznávacích zájezdů. Většinou to vypadá tak, že se během celého zájezdu projede několik destinací. V každém letovisku se zůstává několik dní, jsou tam zorganizované výlety po okolí, kulturní akce a ochutnávky místního jídla. Tato kombinace je častá u zájezdů do Španělska, na Kanárské ostrovy, Kapverdy a do dalších destinací.

First minute zájezdy

First minute neboli nákup zájezdu co nejdříve se stále těší velké oblibě hlavně u lidí, kteří jezdí opakovaně na stejné místo, anebo mají na svou dovolenou požadavky, přes které nejede vlak a chtějí mít jistotu, že z nich nebudou muset slevit. First minute zájezdy totiž mají několik nesporných výhod.

Výhody first minute zájezdů:

 • obrovský výběr destinací a hotelů
 • obrovský výběr aut na půjčení, sedadel v letadle, včasné nahlášení dovolené, zařízení hlídání atp.
 • nižší cena oproti pozdějším termínům nákupu - slevy za včasný nákup zájezdu
 • můžete se dlouho těšit
 • dostatek času na přípravu výletů po okolí

Zájezdy last minute aneb zájezdy na poslední chvíli

Last minute dovolená je skvělou volbou, pokud jste alespoň trochu časově flexibilní. Jak totiž jejich název napovídá, tyto zájezdy se kupují na poslední chvíli, to znamená, že se většinou odlétá za několik dnů nebo týdnů od jejich nákupu. Last minute zájezdy jsou ale čím dál oblíbenější. A není se čemu divit! Víte, jak takový last minute funguje? Cestovní kanceláře mají nakoupená místa v letadlech a pokoje v hotelech po celém světě, která se jim ale nepodařilo během roku naplnit. Co s tím? Slevy! Aby cestovky neprodělaly a zájezdy prodaly, snižují jejich cenu často a o vyšší desítky procent. A vy tak můžete získat luxusní zájezd do perfektního hotelu za cenu průměrného hotelu daleko od pláže. To zní skvěle, no ne? Máme pro vás širokou nabídku last minute zájezdů do celého světa, stačí si jen vybrat ten pravý pro vás.

Výhody last minute zájezdů:

 • výrazně nižší cena
 • možnost sehnat luxus za velice příznivou cenu
 • odlet za pár dnů/týdnů

Vysněná dovolená jen pár kliknutí daleko

Máte raději poznávací zájezdy anebo pobytové zájezdy? Ať už chcete vyrazit na zájezd k moři, do hor nebo za památkami, u nás si vyberete. Už totiž dávno neplatí, že luxusní dovolená je jenom pro boháče. Dnes si dokonalou dovolenou u moře může dopřát opravdu každý, a když budete mít štěstí, narazíte na last minute zájezd s dokonalými službami za zlomkovou cenu.

Návod, jak si vybrat dokonalý zájezd:

Krok č. 1 Stanovte si požadavky, přes které nejede vlak

 • Potřebujete nutně vyrazit do jedné konkrétní destinace?
 • Nedokážete žít bez all inclusive?
 • Potřebujete každé ráno cvičit v posilovně?
 • Chcete jít k moři maximálně 200 metrů?
 • Chcete písečnou pláž?
 • Chcete pouze letecký zájezd?
 • Máte stanovenou délku pobytu?
 • Je pro vás rozhodující doba letu?

Krok č. 2 Vyfiltrujte si to, potvrďte a můžete balit.

No anebo tomu nechte volný průběh, podívejte se na naše video nejkrásnějších destinací, nebo videa z více než 400 hotelů po celém světě a vyrazte do toho, který vás nadchne na první pohled. Ať už s námi ale vyrazíte na dovolenou kamkoli, rozhodně nebudete litovat.