Hotel Ela Quality

Baví vás během dovolené nakupovat a přivážet si domů nové kousky do vašeho šatníku? V luxusním butiku hotelu Ela Quality si můžete vybírat z desítek kvalitních kousků.

Nákupy jako v Pařížské

Nadprůměrnou kvalitu má také zdejší kuchyně. Hosté milují nejen půlnoční svačiny a odpolední zmrzlinu, ale také nedělní brunch. Dětské menu pro malé hosty je jen jedním z mnoha bonusů.


Poloha

Luxusní hotelový komplex Ela Quality se nachází v krásném prostředí poklidného letoviska Belek. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary se nacházejí v centru Beleku, asi 2 km od hotelu. Mezinárodní letiště Antalya leží pouhých 25 km směrem na západ, takže u něj jste během několika desítek minut.

Kde se Hotel Ela Quality nachází?

Hotel Ela Quality leží v Turecku v Beleku.

Vybavení

Prostorný areál s rozlehlou zahradou nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, obchody, diskotéku, kadeřnictví a minimarket. Jestliže dáváte před mořskou vodou přednost té sladké, určitě během svého pobytu stihnete využít vnitřní bazén a některý z venkovních bazénů, děti si zase dobře ohlídáte v bazénu určeném právě pro ně. Lehátka a slunečníky jsou u jednotlivých bazénů hotelovým hostům k dispozici zdarma. Pokud budete chtít využít internetový koutek, připravte si drobné. Zaplatit budete muset i za využití trezoru na pokoji.

Pokoje

Standardní klimatizované pokoje s útulným vybavením mají koupelnu se sprchou nebo vanou, soukromý záchod, LCD televizi se satelitním přijímačem, telefon, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, balkon a koutek pro posezení. Pokud jedete na dovolenou s malým dítětem, dětskou postýlku pro něj dostanete na požádání zdarma. V nabídce hotelu jsou i superior pokoje, ve kterých se mohou ubytovat dvě až tři osoby. Superior pokoje disponují kromě standardního vybavení také vlastní vířivkou a nabízejí výhled na moře. Pro větší rodinu jsou vhodné rodinné duplex pokoje.

Pláž

K hotelu Ela Quality patří soukromá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, plážovým barem, sprchami a WC. Kromě lehátek, osušek a slunečníků mají hosté k dispozici také malebné dřevěné molo, lákající k posezení a sledování klidného moře.

Aktivity

Hotel pořádá pro své hosty dobře promyšlené animační programy, při kterých se skvěle zabaví. V rámci all inclusive balíčku si můžete dopřát nejen spoustu chutného jídla, ale i nejrůznější sportovní aktivity - šipky, plážový volejbal, kulečník, basketbal, tenis, stolní tenis, fitness či minigolf. Zdarma je i použití hotelové sauny. Peníze si připravte, pokud si budete chtít zahrát elektronické hry, golf, fotbal nebo tenis s osvětlením, stejně tak pokud si chcete dopřát služby spa centra a zdejších zkušených masérů. Zpoplatněné jsou také vodní sporty. Pro děti je v areálu hotelu Ela Quality vybudováno dětské hřiště a funguje zde miniklub. Děti i dospělí se krásně vyřádí v barevném aquaparku se skluzavkami.

Jídlo

K all inclusive servisu hotelu Ela Qaulity patří snídaně, pozdní snídaně, nedělní brunch, oběd a večeře, to vše formou bohatého bufetu. Kdybyste dostali hlad během dne, můžete si dopřát malé občerstvení, v noci k tomu samému účelu slouží půlnoční svačina. Malí i velcí si báječně pochutnají na odpolední zmrzlině. Jednou za pobyt můžete zdarma navštívit vámi vybranou restauraci a la carte, kde vám naservírují pochoutky podle vašeho gusta. Samozřejmostí je také dětské menu pro ty nejmenší.