Royal Decameron Golf Beach Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
03.09.2022 - 11.09.2022 9 Letecky - Praha All Inclusive 47 090 Kč
VYBRAT TERMÍN
09.09.2022 - 17.09.2022 9 Letecky - Praha All Inclusive 47 090 Kč
VYBRAT TERMÍN
26.09.2022 - 04.10.2022 9 Letecky - Praha All Inclusive 47 090 Kč
VYBRAT TERMÍN
08.10.2022 - 19.10.2022 12 Letecky - Praha All Inclusive 53 690 Kč
VYBRAT TERMÍN
24.10.2022 - 01.11.2022 9 Letecky - Praha All Inclusive 47 090 Kč
VYBRAT TERMÍN

Moderní hotel Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Panama patří k nejoblíbenějším hotelům ve Střední Americe a je skvělým cílem pro rodiny s dětmi.

GOLF PRO VÁS, AQUAPARK PRO DĚTI

Hotel nabízí 24hodinový all inclusive servis, špičkové služby nadnárodního řetězce a nezaměnitelnou polohu u jedné z nejlepších pláží na západním pobřeží Panamy.


Poloha

Poloha hotelu je ideální pro klidnou plážovou dovolenou. Nachází se v tropické zahradě přímo na pláži Playa Blanca, necelé 2 hodiny od letiště a jen kilometr od centra městečka Farallon, kde si můžete vyřídit nákupy nebo navštívit místní restaurace a bary.

Kde se Royal Decameron Golf Beach Resort nachází?

Royal Decameron Golf Beach Resort leží v Panamě.

Vybavení

Areál hotelu Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Panama je skutečně prostorný a zahrnuje skoro padesát třípatrových budov, 18jamkové golfové hřiště, 3 vstupní haly s recepcemi, 10 restaurací, 11 barů a 10 bazénů, včetně jednoho se skluzavkami. Z restaurací máte na výběr například japonskou, italskou, mexickou, peruánskou, středozemní nebo s mořskými plody. Dále tu najdete také konferenční místnost, spa centrum, diskotéku, 3 butiky, kasíno, prádelnu, směnárnu nebo letní kino. V případě potřeby je vám také 24 hodin denně k dispozici lékař. Na recepci funguje wi-fi zdarma, na pokojích a v dalších prostorách si za internet musíte připlatit.

Pokoje

Celkem najdete v tomto rozlehlém hotelovém komplexu 852 pokojů. Vybrat si můžete z pokojů s výhledem na pláž nebo do zahrady, k dispozici jsou také pokoje těsně u pláže. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna s wc, satelitní TV, telefon a fén. Pokoje jsou klimatizované a patří k nim vždy balkon nebo terasa. V superior pokojích získáte navíc minibar, který se pravidelně doplňuje.

Pláž

Dlouhá písečná pláž Playa Blanca se rozprostírá přímo před hotelem. Najdete na ní lehátka a slunečníky, které můžete využívat zdarma. Pozor si dejte na silnější proudy, koupání v Tichém oceánu je náročnější než v klidném a průzračném Karibiku.

Aktivity

Pokud se na své dovolené neradi nudíte, pak jste tady správně. Celý den i během večera se můžete zapojit do připravovaných animačních programů, k zakončení dne pak skvěle poslouží letní kino nebo diskotéka. Ze sportů a her si tu můžete vyzkoušet kulečník, ping-pong, stolní fotbal, šlapadla, plážový volejbal nebo tenis. Za poplatek navíc golf, potápění, paintball nebo motorizované vodní sporty. K relaxaci slouží zdejší stylové spa centrum se saunou, s posilovnou a s širokou nabídkou masáží a pečujících procedur. Nejen děti pak ocení přítomnost deseti bazénů, ze kterých se největší oblibě těší ten s tobogánem.

Jídlo

Součástí pobytu je strava all inclusive. V jejím rámci můžete počítat se snídaní a obědem formou bufetu a s večeří, která se odehrává buď formou bufetu nebo servírovaného menu v a la carte restauracích (po rezervaci). Celodenně si pak můžete dopřávat malé svačinky, koktejly a další vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby i originálních značek.