Los Delfines

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Los Delfines má ideální polohu i vybavení pro to, aby si v něm starší hosté užívali krásně odpočinkovou a relaxační dovolenou s příležitostnými zábaly v léčivém bahně.

SKVĚLÝ HOTEL PRO STARŠÍ HOSTY

Jen pár desítek metrů od hotelu se nachází pláž Středozemního moře a také pláž u laguny Mar Menor. Sami si tak můžete vybrat, jestli dáte přednost koupání v teplejší a klidnější laguně, nebo v živější mořské vodě.


Poloha

Hotel Los Delfines stojí na okraji oblíbeného španělského letoviska La Manga, mezi dvěma krásnými písečnými plážemi (cca 100 metrů k té bližší). V blízkosti hotelu se nachází celá řada obchodů, restaurací a barů. Přímo u hotelu staví linkový autobus. Golfové hřiště je vzdálené 12 km. Cesta na letiště trvá asi 40 minut.

Kde se Los Delfines nachází?

Los Delfines leží ve Španělsku.

Vybavení

Terasovitý hotel Los Delfines poskytuje svým hostům celkem 157 pokojů v devíti patrech a k hlavními vybavení patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, společenská TV místnost, konferenční místnost a sauna s posilovnou (během hlavní sezóny mimo provoz). K hotelu patří také bazén pro dospělé a pro děti a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky na terase je možné využívat zdarma, osušky se půjčují oproti kauci a jejich výměna je za poplatek. Hoteloví hosté mohou využívat také bazén sousedního hotelu Las Gaviotas. V celém areálu je možné využívat wi-fi zdarma.

Pokoje

Světlé a jednoduše vybavené pokoje hotelu Los Delfines mají vlastní koupelnu se záchodem a jsou vybavené telefonem, satelitní TV, minilednicí a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou individuálně klimatizované a za poplatek je možné využívat také trezor. Ke každému pokoji patří balkon nebo terasa.

Pláž

Z hotelu je to jen pár desítek metrů k pláži u Středozemního moře (100 m) i k pláži u laguny Mar Menor (200 m). Zejména pláž u Mar Menor je vhodná i pro děti a starší návštěvníky, protože je tvořená jemným pískem a voda je zde mělká, teplá a bez vln. V některých částech pláže se dají pronajmout lehátka a slunečníky. Středozemní moře je zase lepší pro sportovce, kteří si v jeho vlnách mohou vyzkoušet windsurfing, kitesurfing nebo třeba potápění.

Aktivity

Hotel se hodí spíše pro starší klientelu, na které jsou směřované i denní animační a večerní zábavní programy, ale zabaví se tu i mladší ročníky. Zdarma se dá zajít do fitness (o prázdninách zavřené), za poplatek pak do sauny (také funguje pouze mimo hlavní sezónu) a do jacuzzi, nebo je možné si půjčit kolo, zajet si na golf nebo si vyzkoušet vodní sporty na pláži. Oblíbené jsou léčivé bahenní koupele na blízkém Jelením ostrově.

Jídlo

V rámci plné penze mají hosté hotelu nárok na snídaně, obědy a večeře formou bufetu, a to včetně nápojů k hlavním jídlům (voda, víno). Při volbě all inclusive stravování se ke třem hlavním chodům přidávají navíc lehké snacky během dne a také nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby. Zejména děti budou nadšené ze zdejších sladkostí a dezertů.