Las Gaviotas

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Las Gaviotas je skvělý hotel pro starší návštěvníky, ale nabízí vybavení i pro rodiny s dětmi. Pokud si chcete užít klidnou dovolenou s kvalitní stravou, jste na správném místě.

REKONSTRUOVANÝ HOTEL NA SKVĚLÉM MÍSTĚ

Od hotelu je to jen pár kroků hned ke dvěma písečným plážím, pláži u Středozemního moře a pláži u mořské laguny Mar Menor. V laguně je možné využívat bahno s léčivými účinky.


Poloha

Hotel Las Gaviotas se nachází v letovisku La Manga (jihovýchodní Španělsko), asi 1 km od centra. V okolí hotelu je situovaná celá řada obchodů, restaurací a barů. Golfové hřiště je vzdálené zhruba 10 km, jen 150 metrů od hotelu staví místní autobus. Transfer na letiště trvá asi 40 minut.

Kde se Las Gaviotas nachází?

Las Gaviotas leží ve Španělsku.

Vybavení

Součástí hotelu Las Gaviotas je vstupní hala s recepcí, 105 pokojů na osmi patrech, výtahy, hlavní restaurace, bar a konferenční místnost. Na recepci je možné si za poplatek pronajmout trezor. Ve venkovních prostorách najdete bazén s lehátky a slunečníky (k využití zdarma). Zdarma funguje také bezdrátové připojení k internetu v celém areálu. Hotel provozuje také dětský klub pro ty nejmenší návštěvníky.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje hotelu Las Gaviotas mají vlastní koupelnu, wc, fén na vlasy, telefon, satelitní TV a malou lednici. Pokoje jsou centrálně klimatizované. Trezor je možné využívat za poplatek. Ke každému pokoji patří také balkon nebo terasa s výhledem k moři.

Pláž

Pouhých 150-200 metrů od hotelu se nacházejí nejbližší dvě písečné pláže - jedna u Středozemního moře a druhá u mořské laguny Mar Menor. Zdejší pláže jsou písečné, na straně ke Středozemnímu moři místy s oblázky. V laguně je voda mělčí a teplejší a dobře se hodí pro děti a starší návštěvníky. V hlavní sezóně je možné si za poplatek pronajmout lehátka a slunečníky.

Aktivity

Hotel je určený spíše pro odpočinkovou dovolenou, ale můžete si i zasportovat v rámci animačních aktivit pořádaných zdarma. Během večerů si můžete užívat živou hudbu. Za poplatek je možné vyzkoušet si vodní sporty na pláži nebo si zahrát golf na hřišti vzdáleném zhruba 10 km. Pro děti tu funguje dětský klub a různé zábavné programy.

Jídlo

Součástí většiny pobytů v hotelu Las Gaviotas je plná penze plus. Ta zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, a to včetně nápojů (0,33 l vody a 0,2 l vína na osobu vždy k obědu a k večeři). Nadšení tu budou zejména milovníci ryb a čerstvých plodů moře.