Dovolená Extremadura

Dovolená Extremadura

Vaše vysněná dovolená v Extremaduře je jen pár kliknutí daleko! Máme pro vás širokou nabídku dovolených v Extremaduře od českých, slovenských a německých cestovek. Vydejte se s námi na ta nejkouzelnější místa této země. Stačí si jen vybrat ten správný zájezd a můžete se začít připravovat.

Nabídka zájezdů do Extremadury

Dovolená Extremadura

Víte, že v Extremaduře se skutečně plní sny o nádherné dovolené? Budete si užívat všechno, co je potřeba pro legendární dovolenou. Extremadura, země opředená mnoha legendami, je stále oblíbenější, protože nabízí nekonečně dlouhé písečné pláže, krásně teplé moře přímo stvořené na koupání, k tomu vás čeká také úchvatná gastronomie, budou se o vás starat jako v pohádce a hlavně dokonalý poměr ceny a kvality. Když se k tomu navíc přidá noční vyžití, nádherné historické památky, bohatá historie a spoustu možností pro dovolenou s dětmi, Extremadura je rázem na prvním místě při výběru destinace pro dovolenou.

First minute dovolená v Extremaduře

Potřebujete plánovat dovolenou co nejvíce dopředu? Máte zároveň rádi velký výběr? Když se k tomu navíc přidá sleva za včasný nákup v řádu desítek procent (většinou jde o slevu kolem 20 %), first minute Extremadura je jasnou volbou. Na začátku sezóny pro vás vypisujeme všechny nabídky cestovních kanceláří, které přidaly do nabídky. Můžete si tedy vybírat z mnoha zájezdů, o kterých většina lidí ještě ani neví. A jen tak mezi námi, ty nejlepší dovolené jsou rozebrané právě během first minute nabídek.

Dovolená v Extremaduře s dětmi nebo dovolená 55+?

Pokud se do Extremadury chystáte na dovolenou s dětmi, pravděpodobně budete mít o dost jiné požadavky, než když vyrážíte na odpočinkovou dovolenou s manželem, anebo si chcete užít klid a pohodu. A co si budeme povídat, jiný typ turistů je nejlepší ani nepotkat. Extremadura naštěstí nabízí dostatek možností pro všechny. Můžete si vybírat z mnoha hotelů s aquaparkem, tobogány a animačním programem, díky kterým bude vaše dovolená s dětmi jedinečná.

Na druhou stranu Extremadura nabízí také spoustu příležitostí pro aktivní dovolenou, je tu spousta hotelů, které jsou skvělým startovacím bodem pro poznávací výlety po okolí. A pokud chcete klidnou dovolenou v Extremaduře, ideálně bez cizích dětí a jiných rušivých vlivů, vyberte si některý z našich relax hotelů.

Last minute dovolená v Extremaduře

Last minute neboli dovolená na poslední chvíli je tou nejlepší volbou, pokud si ujíždíte na dovolené ve slevě. Sice už nebudete mít tak velký výběr jako u nákupu first minute nabídky, na druhou stranu ale můžete ušetřit desítky procent. Často se také stane, že narazíte na dovolenou v luxusním hotelu v některém z nejlepších letovisek Extremadury, který byste si za plnou cenu nemohli dopřát. Anebo si koupíte dovolenou all inclusive za cenu pobytu se snídaní. Pokud vám tedy nevadí plánovat dovolenou až na poslední chvíli, vyberte si z nabídky dovolených last minute Extremadura.

Dovolená u moře v Extremaduře jako splněný sen

Dopřát si skvělou dovolenou u moře se stává standardem pro stále větší množství Čechů. V loňském roce si dovolenou mimo republiku dopřálo už více než 5 milionů Čechů a toto číslo stále roste. Ekonomika roste a lidé mají stále větší chuť poznávat nové kultury a objevovat dosud neobjevená místa. Vždyť svět je plný tolika neobvyklých míst, která na vás čekají s otevřenou náručí. Extremadura je jednou ze zemí, do které si svou dovolenou přijíždí užít stále větší množství turistů. Je to jasné. Dovolená v Extremaduře totiž dokáže nabídnout přesně to, co chcete.

Opáčko - Proč vyrazit na dovolenou právě do Extremadury

 • nekonečně dlouhé písečné pláže
 • krásně teplé moře přímo stvořené na koupání
 • úchvatná gastronomie
 • budou se o vás starat jako v pohádce
 • noční vyžití
 • nádherné historické památky
 • spousta hotelů pro dovolenou s dětmi
 • tajné kouty, které ještě nebyly objevené
 • dokonalý poměr cena/výkon
 • spousta možností pro výlety za poznáním
 • pláže s klidnou vodou i ty určené pro dovádění ve vlnách
 • spousta vodních aktivit
 • dokonalá kombinace tradic a moderního světa
 • široký výběr zájezdů

Sem chci