Calido Maris

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Špičkovou dovolenou v moderním prostředí zažijete v pětihvězdičkovém tureckém hotelu Calido Maris, vyzdobeném v harmonizujících barvách přírody.

STYL V PŘÍRODNÍCH TÓNECH

Hotel je nově otevřený a při vstupu do něj na vás dýchne čistota, luxus a příjemná atmosféra profesionality. Hotel se nachází na klidném místě a nabízí široké možnosti pro trávení volného času.


Poloha

Hotel Calido Maris najdete v klidnější oblasti Çenger, mezi městy Alanya a Side na východě Turecké riviéry. Nejbližší restaurace, bary, obchody, bazary a trhy se nacházejí v městečku Okurcalar (cca 3 km). Jen 20 metrů od hotelu stojí autobusová zastávka. Letiště v Antalyi je vzdálené 75 km.

Kde se Calido Maris nachází?

Calido Maris leží v Turecku.

Vybavení

Calido Maris je moderní pětihvězdičkový hotel se špičkovým vybavením a moderním designem. Funguje tu recepce a směnárna, k občerstvení můžete využít několik 6 barů a 3 restaurace (hlavní, italská a turecká), volný čas je možné trávit ve wellness, fitness, obchodech, kadeřnictví, minimarketu, na diskotéce nebo v jednom z bazénů pro děti či pro dospělé (včetně vnitřního bazénu) a v aquaparku. Lehátka a slunečníky u bazénů jsou k využití zdarma. V hotelu funguje také společenská místnost a místnost pro konference. Wi-fi v lobby můžete využívat zdarma, návštěva internetové kavárny je zpoplatněná. Pro děti je v hotelu připravené dětské hřiště a miniklub.

Pokoje

Stejně jako zbytek hotelu jsou i pokoje v Calido Maris laděné do uklidňujících přírodních tónů, takže vytvářejí krásné prostředí pro stoprocentní relaxaci. Všechny standardní pokoje jsou navíc vybavené klimatizací (funkční od 1.5. do 31.10.), vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou/vanou, wc, fén), telefonem, satelitní TV a miniledničkou. Součástí každého pokoje je balkon nebo terasa. Trezor patří k vybavení za poplatek, dětskou postýlku získáte na vyžádání zdarma. Pokud chcete větší prostor, máte rádi výhled na moře nebo cestujete ve více lidech, můžete si připlatit rodinné pokoje, standardní pokoje otočené k moři nebo connection suite (s oddělenými ložnicemi).

Pláž

Písčito-oblázková pláž, která se nachází od hotelu jen 50 metrů, je oceněná Modrou vlajkou za perfektní čistotu pláže i vody a od hotelu je oddělená jen místní komunikací, pod kterou vede spojovací tunel. Na pláži funguje bar, sprchy i wc. Lehátka a slunečníky si můžete půjčovat zdarma, plážové osušky jsou za poplatek. Je třeba počítat se strmějším vstupem do moře, takže zdejší koupání není vhodné pro úplně malé děti.

Aktivity

V hotelu Calido Maris je pro vás připravené velké množství aktivit, kterým se můžete věnovat - ať už zdarma, nebo za poplatek. Zdarma se můžete třeba zapojit do denních i večerních animačních programů, zahrát si tenis, šipky, stolní tenis nebo plážový volejbal, případně si zajít na gymnastiku, do sauny nebo do fitness. Za příplatek si můžete zahrát kulečník, půjčit si auto, zajít si na masáže, do vířivky a na wellness nebo si vyzkoušet vodní sporty na pláži.

Jídlo

V hotelu Calido Maris se servíruje all inclusive formou bufetu - snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, odpolední káva/čaj se zákusky, zmrzlina a půlnoční polévka. Mezi 10:00 a 24:00 si navíc můžete dopřávat neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby. Jednou za pobyt můžete po předchozí rezervaci povečeřet v jedné z a la carte restaurací.