Sentido Carda Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Sentido Carda Beach je designový pětihvězdičkový hotel přímo na pobřeží, který svým hostům nabízí bazén se snack barem a s krásným výhledem na pláž a na moře.

BAZÉN S VÝHLEDEM NA MOŘE

V hotelu fungují dvě tematické restaurace, fitness i wellness centrum a během pobytu si můžete užívat špičkový all inclusive servis. Živé centrum městečka Kardameny je vzdálené slabou čtvrt hodinku chůze.


Poloha

Sentido Carda Beach hotel má ideální polohu s krásným výhledem na pobřeží. Pláž je od hotelu vzdálená jen 30 metrů, autobusová zastávka 50 metrů a centrum městečka Kardameny s obchody, bary a tavernami 1 km. Městečko se rozkládá zhruba uprostřed jižního pobřeží Kosu, 20 minut cesty od letiště.

Kde se Sentido Carda Beach nachází?

Sentido Carda Beach leží na Kosu.

Vybavení

Moderní pětihvězdičkový komplex Sentido Carda Beach je originálně architektonicky navržený, tak aby poskytoval co nejlepší rozhled po pobřeží a zároveň soukromí a klid od vnějšího světa. K jeho součástem patří recepce, restaurace s terasou, 2 a la carte restaurace, 2 bary, snack bar u bazénu, konferenční místnost, televizní místnost, minimarket, 2 bazény s terasou na slunění (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní bazén a jacuzzi. Wi-fi v lobby je možné využívat zdarma.

Pokoje

Všech 300 pokojů a suit, které hotel svým hostům nabízí, je situováno ve stylových dvoupatrových budovách, rozmístěných v areálu. Pokoje jsou prostorné, klimatizované a vybavené elegantním nábytkem v přírodních tónech. Součástí každého pokoje je elegantní koupelna, satelitní TV, minibar (třikrát do týdne doplněn nealkoholickými nápoji), trezor, set na přípravu kávy/čaje, fén a balkon nebo terasa. Za příplatek je možné si zajistit pokoj s výhledem na moře, prostornější rodinný pokoj, suitu (2 místnosti oddělené dveřmi) nebo suitu se vstupem do sdíleného bazénu.

Pláž

Dlouhá písečná s oblázkovým vstupem do vody je od hotelu oddělená středně frekventovanou pobřežní komunikací (cca 60 metrů). Lehátka, slunečníky i osušky na pláži jsou pro hotelové hosty k využití zdarma.

Aktivity

Za účelem sportovních aktivit nabízí hotel univerzální hřiště (basketbal, tenis, fotbal), stolní tenis, fitness centrum a hřiště na plážový volejbal. Zdarma se můžete také zapojit do denních sportovních aktivit, jako je třeba aerobic. Za příplatek je pak možné si zahrát kulečník, užít si potápění a surfování nebo si zajít do wellness centra (vnitřní bazén, jacuzzi a sauna zdarma, masáže, kosmetika a zkrášlující kúry za poplatek). Hosté mají také možnost vstupu do aquaparku v sesterském hotelu.

Jídlo

Součástí all inclusive programu v hotelu Sentido Carda Beach je snídaně, oběd, večeře (vše bufet), studené i teplé svačiny během dne a odpolední zmrzlina. V čase 10:30-23:00 můžete vypít neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby, včetně capuccina a espresa. Součástí areálu jsou také dvě a la carte restaurace (italská a čínská), které je nutné si rezervovat den předem.