Sentido Carda Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Sentido Carda Beach je designový pětihvězdičkový hotel přímo na pobřeží, který svým hostům nabízí bazén se snack barem a s krásným výhledem na pláž a na moře.

BAZÉN S VÝHLEDEM NA MOŘE

V hotelu fungují dvě tematické restaurace, fitness i wellness centrum a během pobytu si můžete užívat špičkový all inclusive servis. Živé centrum městečka Kardameny je vzdálené slabou čtvrt hodinku chůze.


Poloha

Sentido Carda Beach hotel má ideální polohu s krásným výhledem na pobřeží. Pláž je od hotelu vzdálená jen 30 metrů, autobusová zastávka 50 metrů a centrum městečka Kardameny s obchody, bary a tavernami 1 km. Městečko se rozkládá zhruba uprostřed jižního pobřeží Kosu, 20 minut cesty od letiště.

Kde se Sentido Carda Beach nachází?

Sentido Carda Beach leží .

Vybavení

Moderní pětihvězdičkový komplex Sentido Carda Beach je originálně architektonicky navržený, tak aby poskytoval co nejlepší rozhled po pobřeží a zároveň soukromí a klid od vnějšího světa. K jeho součástem patří recepce, restaurace s terasou, 2 a la carte restaurace, 2 bary, snack bar u bazénu, konferenční místnost, televizní místnost, minimarket, 2 bazény s terasou na slunění (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní bazén a jacuzzi. Wi-fi v lobby je možné využívat zdarma.

Pokoje

Všech 300 pokojů a suit, které hotel svým hostům nabízí, je situováno ve stylových dvoupatrových budovách, rozmístěných v areálu. Pokoje jsou prostorné, klimatizované a vybavené elegantním nábytkem v přírodních tónech. Součástí každého pokoje je elegantní koupelna, satelitní TV, minibar (třikrát do týdne doplněn nealkoholickými nápoji), trezor, set na přípravu kávy/čaje, fén a balkon nebo terasa. Za příplatek je možné si zajistit pokoj s výhledem na moře, prostornější rodinný pokoj, suitu (2 místnosti oddělené dveřmi) nebo suitu se vstupem do sdíleného bazénu.

Pláž

Dlouhá písečná s oblázkovým vstupem do vody je od hotelu oddělená středně frekventovanou pobřežní komunikací (cca 60 metrů). Lehátka, slunečníky i osušky na pláži jsou pro hotelové hosty k využití zdarma.

Aktivity

Za účelem sportovních aktivit nabízí hotel univerzální hřiště (basketbal, tenis, fotbal), stolní tenis, fitness centrum a hřiště na plážový volejbal. Zdarma se můžete také zapojit do denních sportovních aktivit, jako je třeba aerobic. Za příplatek je pak možné si zahrát kulečník, užít si potápění a surfování nebo si zajít do wellness centra (vnitřní bazén, jacuzzi a sauna zdarma, masáže, kosmetika a zkrášlující kúry za poplatek). Hosté mají také možnost vstupu do aquaparku v sesterském hotelu.

Jídlo

Součástí all inclusive programu v hotelu Sentido Carda Beach je snídaně, oběd, večeře (vše bufet), studené i teplé svačiny během dne a odpolední zmrzlina. V čase 10:30-23:00 můžete vypít neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby, včetně capuccina a espresa. Součástí areálu jsou také dvě a la carte restaurace (italská a čínská), které je nutné si rezervovat den předem.