Sandy Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Rozsáhlý resort Sandy Beach vám poskytne vše, co potřebujete pro příjemnou letní dovolenou - dva bazény, venkovní bar, restauraci s místními specialitami i pěkné a útulné pokoje.

POHODLÍ A KLID

Poskytnout svým hostům klid a pohodlí, to jsou dva hlavní cíle zaměstnanců tohoto hotelu, které se jim rozhodně daří plnit. Vydejte se na rodinnou dovolenou do Sandy Beach Resort - určitě nebudete litovat!


Poloha

Sandy Beach Resort se rozkládá v klidné oblasti malého městečka Golem, asi 13 km od centra největšího albánského přístavu Durres (Drač). Od pláže je hotel vzdálený jen asi 100 metrů, mezinárodní letiště u hlavního města Tirana je 45 km daleko.

Kde se Sandy Beach nachází?

Sandy Beach leží v Albánii.

Vybavení

K vybavení čtyřhvězdičkového resortu Sandy Beach patří 24hodinová recepce, směnárna, lobby, terasa, restaurace, bar, 2 venkovní bazény, jeden krytý bazén, sauna a dětské hřiště. Areál je pokrytý free wi-fi signálem. V čtyřpatrové budově je hostům k dispozici celkem 66 pokojů.

Pokoje

Všechny pokoje resortu Sandy Beach jsou klimatizované a vybavené pohodlnými postelemi, TV s plochou obrazovkou, lednicí, trezor, minibarem (za poplatek) a vlastní koupelnou s wc. Část pokojů mám výhled na bazén a na moře. Za příplatek je možné si zajistit deluxe pokoje, rodinné pokoje, apartmány nebo suity.

Pláž

Krásná písečná pláž Golem, která se táhne v délce několika kilometrů až k přístavu Durres, je od hotelu vzdálená jen 100 metrů. Za poplatek je možné si vyzkoušet některou z nabízených aktivit v centru vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou v rámci all inclusive pobytů zdarma.

Aktivity

Hotel je určený zejména pro milovníky vodních sportů a cestování. Přímo v hotelu se můžete osvěžit v jednom z bazénů, na pláži pak funguje centrum vodních sportů, které nabízí aktivity, jako je parasailing nebo jízda na vodních lyžích. Neposkvrněná příroda Albánie přímo láká k výletům a poznávání okolních krás.

Jídlo

Součástí all inclusive pobytu v resortu Sandy Beach jsou snídaně, obědy a večeře formou bufetů, a to včetně vybraných nápojů. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje je možné čerpat i během dne. Kuchaři chystají i speciální bufet pro děti a na vyžádání také dietní menu.