Horizont

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
19.06.2023 - 03.07.2023 15 Letecky - Praha All Inclusive 23 009 Kč
VYBRAT TERMÍN
24.08.2023 - 07.09.2023 15 Letecky - Praha All Inclusive 24 049 Kč
VYBRAT TERMÍN

Kvalitní čtyřhvězdičkový hotel Horizont je vhodným cílem pro páry všeho věku i pro rodiny s dětmi. Součástí hotelu je pěkný bazén s částí pro dospělé i pro děti.

MODERNA A ELEGANCE

Pokoje hotelu Horizont jsou prostorné a světlé a nabízejí příjemné prostředí pro odpočinek i trávení volného času. Zdejší restaurace podává delikatesy albánské i mezinárodní kuchyně.


Poloha

Hotel Horizont stojí jen pár kroků od pláže, v prázdninové části města Durres (Drač), v oblasti Golem, zhruba uprostřed albánského pobřeží. Centrum města je vzdálené cca 5 km, nejbližší bary, obchody a restaurace najdete už 100 metrů od hotelu, stejně jako autobusovou zastávku. Letiště u hlavního města Tirana je vzdálené 35 km.

Kde se Horizont nachází?

Horizont leží v Albánii.

Vybavení

Horizont hotel má elegantní moderní interiéry a celkově nabízí pro své hosty necelých sto pokojů. Hotel je nový, desetipatrový, a součástí hlavní budovy je kromě recepce také lobby, 2 restaurace, 3 bary, konferenční centrum nebo prádelna. Na recepci a u bazénu je možné se zdarma připojovat k wi-fi. V restauraci servírují albánskou a mezinárodní kuchyni, k dispozici jsou i sedačky pro děti. Příjemná obsluha na recepci vám ochotně zajistí trezor, nabízená je i služba směnárny.

Pokoje

Hotel nabízí velmi pěkné dvoulůžkové pokoje s moderním vybavením, klimatizací, koupelnou (sprcha či vana, wc), balkonem, satelitní televizí, telefonem, wi-fi připojením a minibarem (za poplatek). O dětskou postýlku pro děti do 2 let je třeba požádat před příjezdem (zdarma). Pokud cestujete ve třech či čtyřech, můžete si připlatit za junior suite, kde budete mít víc prostoru.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s centrem vodních sportů, s pozvolným vstupem do moře a s možností nakoupit si občerstvení se nachází zhruba 250 metrů od hotelu. Hotel má na pláži vlastní část, ve které jsou hostům zdarma k dispozici lehátka a slunečníky.

Aktivity

K aktivitám, kterým se můžete v hotelu Horizont věnovat, patří plavání ve zdejším sladkovodním bazénu se samostatnou částí pro děti, relaxace ve wellness centru nebo cvičení v tělocvičně. Hotel se nachází v živé části města se spoustou obchodů, restaurací a barů. Věnovat se můžete také vodních sportům na pláži nebo cestování po přírodních a historických krásách Albánie.

Jídlo

All inclusive, které hotel Horizont nabízí, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, navíc odpolední občerstvení a mezi 10:30 a 22:30 také nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby v baru u bazénu.