Bonita

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Bonita nabízí skvělý poměr ceny a výkonu, příjemnou obsluhu, klidné okolí a ubytování v hezkých, světlých pokojích s výhledem do okolí.

VE STÍNU STROMŮ

Před hotelem se nachází park se vzrostlými jehličnany, se spoustou možností posezení a občerstvení. Hned za parkem se rozkládá písečná pláž, která se táhne až do centra města Durres.


Poloha

Bonita hotel se nachází v oblasti Golem, na okraji historického albánského přístavu Durres (Drač), vzdáleného necelých 40 km od hlavního města a od letiště. Od centra města Durres je hotel vzdálený cca 10 km. Od pláže hotel odděluje pěkná stinná zahrada se vzrostlými stromy a spoustou možností posezení.

Kde se Bonita nachází?

Bonita leží v Albánii.

Vybavení

Součástí vybavení hotelu Bonita je kromě recepce také výtah pro snadnější dopravu mezi patry a pěkná restaurace. Hotel je klimatizovaný a pokrytý wi-fi signálem.

Pokoje

Hotel nabízí svým hostům pěkné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Pokoje jsou klimatizované a vybavené televizí, ledničkou, balkonem a vlastním sociálním zařízením.

Pláž

Krásná dlouhá písčitá pláž se rozkládá jen 50 metrů od hotelu. Na části pláže, která patří hotelu, je poskytován plážový servis zdarma (lehátka, slunečníky). Kromě toho si můžete za poplatek vyzkoušet vodní sporty nebo si můžete nakoupit občerstvení a drobné suvenýry od místních prodejců.

Aktivity

Během večerů se můžete těšit na vystoupení místních zpěváků, přes den máte možnost odpočívat na pláži, vyrážet na výlety do kouzelné okolní přírody nebo si užívat adrenalinové vodní sporty. V závislosti na vybrané cestovní kanceláři je možné se zapojit do animačních programů.

Jídlo

Stravování v hotelu Bonita se odehrává převážně formou polopenze, můžete se ale omezit i pouze na snídaně a pak vyrážet na celodenní výlety po střední Albánii. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou švédských stolů. Pokud chcete plnou penzi, máte možnost si doplatit obědy (servírované, výběr ze dvou menu).