Atlantica Porto Bello Royal

Atlantica Porto Bello Royal je perfektní místo, které harmonicky kombinuje moderní architekturu s přírodním okolím a vytváří tak působivé prostředí pro nezapomenutelnou dovolenou.

ŘECKÝ LUXUS S VODNÍMI ZAHRADAMI

Tento pětihvězdičkový řecký hotel vám nabízí 13 bazénů s mořskou vodou, 4 tematické restaurace, dlouhou písečnou pláž a spoustu klidu - pro tu pravou relaxační dovolenou ideální místo.


Poloha

Areál hotelu Atlantica Porto Bello Royal se rozkládá jen 50 metrů od pláže na okraji městečka Kardamena (3 km od centra města, pravidelný hotelový shuttle bus zdarma).

50 metrů od pláže

Mezinárodní letiště Ippokratis je vzdálené jen čtvrt hodiny jízdy (10 km).

Kde se Atlantica Porto Bello Royal nachází?

Atlantica Porto Bello Royal leží .

Vybavení

Součástí rozlehlého areálu hotelu Atlantica Porto Bello Royal je vstupní hala s recepcí, směnárna, 310 pokojů a suit, hlavní restaurace, 4 tematické restaurace (italská, řecká, asijská, středomořská), několik barů (lounge bar, beach bar, pool bar, lobby bar), cukrárna, minimarket, obchod se šperky, spa centrum a soukromá marína. Hotel nabízí 12 venkovních bazénů se slanou vodou, jeden prostorný krytý bazén s jacuzzi a bazén pro děti s malou skluzavkou.

Zdarma lehátka a slunečníky na pláži i u bazénů

Lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži jsou k využití zdarma. V sousedním parku je možné za poplatek využít aquapark. Wi-fi v lobby a LAN připojení k internetu na pokojích je bezplatné.

Pokoje

Jemně elegantní pokoje hotelu Atlantica Porto Bello Royal jsou individálně klimatizované a hosté v nich mají k dispozici vlastní koupelnu s wc a fénem na vlasy, ledničku, trezor, satelitní TV a balkon/terasu. Pokud chcete ušetřit, můžete si rezervovat promo pokoj s méně příznivým umístěním.

Pokoje s klimatizací a výhledem na moře

Za příplatek naopak pořídíte pokoje s výhledem na moře, junior suity (obývací pokoj a ložnice oddělené dveřmi) a suity (dvě oddělené místnosti). Poslední dva jmenované typy pokojů mají maximální obsazenost 2+2, respektive 3+1.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž je od hotelu oddělená místní komunikací (cca 50 metrů) a je snadno dostupná pomocí podchodu.

Dlouhá písečná pláž

U vstupu do moře můžete narazit na kameny, ale najdete i zcela písečná místa. Lehátka a slunečníky jsou volně k dispozici, osušky se půjčují na kauci.

Aktivity

Pro trávení aktivní dovolené je vám zdarma k dispozici následující nabídka - vodní pólo, plážový volejbal, step aerobik, gymnastika, šipky, tenis, ping-pong, fitness (od 18 let) a v rámci all inclusive také šlapadla a kánoe. Zdarma si můžete také zarelaxovat v jacuzzi. Za poplatek je možné si půjčit kola a vyrazit po ostrově nebo využít aquapark v sousedním hotelu.

Relax ve vířivce zdarma

Kromě denních animačních programů se zabavíte i během večerů, kdy jsou pořádána zábavná vystoupení a akce, každý týden se v hlavní sezóně například můžete těšit na řecký večer s živou hudbou a folklorními tanci. Děti se mohou zapojovat do denních programů, koupat se v bazénu s mořskou vodou nebo si užívat zábavu na skluzavce. V sousedním hotelu funguje velký aquapark, který je možné po zaplacení vstupného také navštívit.

Jídlo

Hotel nabízí svým hostům all inclusive servis, který zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení a také večerní snacky, včetně polévek, sendvičů, sladkostí a ovoce až do 0:30.

Jídlo i alkohol od rána do rána

Odpoledne je otevřena také cukrárna. Mezi 10:00 a 1:00 můžete na hotelových barech čerpat neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů (točené pivo, sudové víno, koktejly ad.). V tematických restauracích je možné po předchozí rezervaci poobědvat (řecká taverna, středomořská restaurace) nebo povečeřet (italská, asijská). V asijské restauraci se servírují hotová jídla, ve zbylých máte na výběr z nabízeného bufetu.