Aegean Village

Originální hotelový resort Aegean Village vás na první pohled upoutá svou netradiční architekturou, připomínající tradiční řeckou vesnici v kopci. I díky tomu si můžete užít neopakovatelné výhledy na moře.

JAKO ŘECKÁ VESNICE

Tento netradiční hotel pro vás chystá skvělé jídlo, nevtíravé animace a příjemné prostředí pro trávení odpočinkové dovolené. Pláž se nachází od hotelu jen pár kroků.


Poloha

Areál Aegean Village se rozkládá na jižním pobřeží řeckého ostrova Kos, jen 1,5 km od centra městečka Kardamena s mnoha tavernami, obchůdky a bary. Pláž je od hotelu vzdálená 50 metrů, cesta na mezinárodní letiště zabere 20 minut.

Kde se Aegean Village nachází?

Aegean Village leží .

Vybavení

Aegean Village je krásný hotelový areál koncipovaný jako tradiční řecká vesnice, s útulnými dvoupatrovými domky rozmístěnými ve svahu nad sebou, takže poskytují krásný výhled. Pro dopravu po areálu můžete využívat hotelové mikrobusy. Ke společnému vybavení patří hlavní budova s recepcí, restaurací, barem, kadeřnictvím, vnitřním bazénem, fitness centrem, saunou, konferenční halou a společenskou místností s TV. V zahradě najdete 2 bazény (z toho jeden olympijský) s lehátky a slunečníky zdarma, tenisové kurty a na pláži hřiště na beach volejbal. Pro děti je připravený dětský klub, brouzdaliště, hřiště a minidisko. V okolí recepce funguje free wi-fi.

Pokoje

Prostorné pokoje hotelu Aegean Village jsou rozmístěné ve vilách po celém kopci - pokoje v nižší části sice neposkytují takový výhled, ale je to od nich blíž do restaurace i na pláž a jsou lepší pro rodiny s malými dětmi, se kterými není nutné chodit do kopce. Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybavené koupelnou s wc, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem a miniledničkou. Trezor můžete využívat za poplatek. Na recepci je také možné si půjčit kabel pro připojení k internetu. Ke každému pokoji náleží také balkon nebo terasa. Rodinné pokoje (za příplatek) nabízejí oddělenou ložnici a jsou schopné pojmout až 4 osoby.

Pláž

Několik metrů od hotelu, oddělená jen místní méně frekventovanou komunikací, se rozkládá dlouhá písečná pláž s kamenitým vstupem do vody a s krásným výhledem na ostrov Nissyros. Moře je tu dlouho mělké, takže se hodí i pro děti. Na pláži je možné si za poplatek pronajmout lehátko a slunečník nebo si vyzkoušet vodní sporty.

Aktivity

V hotelu je možné si zdarma zahrát vodní pólo, plážový volejbal a šipky nebo si užít lekci aerobiku. Ke zpoplatněným aktivitám patří vodní sporty na pláži, tenis (možnost osvětlení), minigolf a kulečník. Vstup se platí také v sauně a fitness centru. Hotel také pořádá animační programy pro děti i dospělé, do kterých se můžete zapojit (vodní aerobik, strečink, stolní tenis, disko, minidisko ad.). Pokud rádi cestujete, můžete si v hotelu nebo ve městě Kardamena půjčit auto či čtyřkolku a vyrazit poznávat ostrov, od hlavního města Kos až po ty nejzapadlejší pláže.

Jídlo

Hotel nabízí svým hostům polopenzi ve formě bohatého snídaňového bufetu a večeří formou švédských stolů. K večeři je vyžadováno společenské oblečení (u mužů tedy dlouhé kalhoty). Během odpoledne si můžete za poplatek užít také placené snacky v baru u bazénu (zeleninový bufet, teplá jídla atd.). V rámci snídaně máte nápoje zdarma, při večeři se platí zvlášť.