Xanthe Resort & Spa

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Areál hotelu Xanthe Resort & Spa se rozkládá hned u dlouhé písečné pláže, asi 6 km od centra historického města Side s tradičními bazary, restauracemi i krásnými antickými památkami.

KLIDNÁ DOVOLENÁ U PÍSEČNÉ PLÁŽE

Hotel nabízí stylovou chill-out zónu s houpacími sítěmi v zahradě, bazén se skluzavkami pro velké i malé nebo pět restaurací a tři bary. Můžete tu libovolně střídat odpočinek s akcí a vždycky budete spokojení.


Poloha

Xanthe Resort & Spa je součástí oblíbeného tureckého letoviska Side, od jehož centra se nachází asi 6 km. Daleko není ani od dalšího většího letoviska, Manavgatu, od kterého ho dělí 15 km. Mezinárodní letiště Antalya je 60 km vzdálené, pláž se nachází hned u hotelu.

Kde se Xanthe Resort & Spa nachází?

Xanthe Resort & Spa leží v Turecku.

Vybavení

Moderní Xanthe Resort & Spa je skvělý cíl pro rodiny s dětmi i pro ty, kdo se chtějí na své dovolené hlavně skvěle odpočinout. K tomu slouží především stylové spa centrum s možností masáží a turecké lázně, milovníky přírody a čerstvého vzduchu potěší zahradní chill-out zóna s houpacími sítěmi. Kromě toho je hotel vybavený jednou hlavní restaurací, 4 a la carte restauracemi, patisserií, 3 bary, 3 konferenčními místnostmi, 3 venkovními bazény (lehátky, slunečníky i osušky zdarma), skluzavkami, dětským bazénem, vyhřívaným krytým bazénem olympijských rozměrů, prádelnou, kadeřnictvím, butikem, minimarketem a salonem krásy. Hosté jsou ubytováni v jedné ze čtyř třípatrových budov v zahradě, recepce a většina společných místností se nachází v oddělené budově.

Pokoje

Pěkné barevné pokoje hotelu Xanthe Resort & Spa jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, wc, fén), klimatizací, telefonem, minibarem (při příjezdu naplněn nealko nápoji, v průběhu doplňován vodou), sadou na přípravu kávy/čaje, trezorem (za poplatek) a balkonem. Pokud cestujete ve větším počtu, můžete si za příplatek vyžádat rodinný pokoj se 2 oddělenými ložnicemi (až pro 4 osoby).

Pláž

U hotelu najdete krásnou písečnou pláž, vybavenou lehátky, slunečníky a plážovým barem. Jejich využití je zdarma, stejně jako zapůjčení plážové osušky. Vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Aktivity

Jestliže máte rádi akční dovolenou, můžete se zdarma zapojit do animačních programů, zacvičit si aerobik, zajít do tureckých lázní, do sauny a do fitness nebo si zahrát tenis, kulečník, stolní tenis, badminton, šipky nebo plážový volejbal. Noční osvětlení tenisového kurtu, zapůjčení auta/kola, masáže, peeling v lázních a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Jídlo

K pobytu v hotelu Xanthe Resort & Spa patří all inclusive - snídaně, obědy a večeře (bufet), pozdní snídaně, pozdní večeře, zmrzlina, denní snacky, turecké placky atd. Nealkoholické i alkoholické rozlévané nápoje místní výroby dostanete v jednotlivých barech od 10:00 do 24:00.