White City Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel White City Beach vám nabízí příjemné prostředí v klidné lokalitě, které oceníte jak na dovolené s rodinou, tak s vaším partnerem. Do města za nákupy a zábavou to přitom máte jen kousek.

SPOUSTA SPORTU V KLIDNÉ LOKALITĚ

Kromě dobrého jídla a vkusně vybavených pokojů oceníte především širokou nabídku sportovních aktivit, díky kterým se během dovolené nebude rozhodně nudit žádný člen rodiny.


Poloha

Hotel White City Beach najdete 100 metrů od pláže v letovisku Konakli na východě Turecké riviéry. Hotel je vzdálený cca 3 km od centra města, 7 km od Alanye a 120 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Přístup na pláž je zajištěn podchodem.

Kde se White City Beach nachází?

White City Beach leží v Turecku.

Vybavení

Součástí hotelového komplexu se 113 pokoji je venkovní bazén se dvěma skluzavkami, krytý bazén, bazén pro děti, hlavní restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, směnárna, společenská místnost s televizí, dětský koutek, fitness nebo spa centrum. Najdete tu i obchodní arkádu, bar na pláži a konferenční místnost. Na recepci funguje wi-fi připojení zdarma, v případě potřeby vám hotelový personál zajistí i lékařskou službu. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k volnému využívání.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje hotelu White City Beach jsou vybavené vlastní koupelnou s wc a vysoušečem vlasů, klimatizací, satelitní TV, telefonem a mají svůj balkon. Minibar patří k vybavení za příplatek, stejně jako trezor. Dětskou postýlku získáte na vyžádání zdarma. vybrat si můžete i rodinný pokoj, pokoj de luxe nebo pokoj s bočním výhledem na moře.

Pláž

Písečno-oblázková pláž se nachází jen 100 metrů od hotelu a dostanete se k ní podchodem vybudovaným pod zdejší komunikací. Na pláži najdete bar s pivem a nealkoholickými nápoji a lehátka se slunečníky (zdarma). Vodní a plážové sporty jsou za poplatek. Do vody se z pláže dostanete po schodech, k dispozici je návštěvníkům i molo.

Aktivity

Během pobytu v hotelu White City Beach se můžete věnovat celé řadě neplacených i placených aktivit. K těm neplaceným patří třeba aerobic, šipky, boccia, stolní tenis, vodní pólo, fitness, pilates nebo vodní gymnastika. Připlatit si musíte za biliár, masáže, lekce tance, půjčení auta, stolní fotbal nebo návštěvu spa centra (sauna, turecké lázně ad.). Kromě animačních programů pro dospělé jsou nachystány soutěže a hry i pro děti, které si navíc můžou užívat zábavu v miniklubu nebo na minidiskotéce. Kromě toho mají svůj vlastní bazén a spoustu zábavy si užijí i na skluzavkách. Večer se můžete těšit na hudební produkci.

Jídlo

S předplaceným all inclusive servisem získáte snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře, navíc malé svačinky v průběhu celého dne, stejně jako konzumaci v baru na pláži (pivo a nealko nápoje). Každodenně máte navíc možnost od 10:00 do 23:00 hodin neomezeně konzumovat alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. K přednostem tohoto hotelu patří také dietní bufet, zmrzlinový servis a nabídka mezinárodní i tradiční turecké kuchyně.