Viva Rey Don Jaime

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Chcete si na své dovolené užívat výlety, koupání, lahodné jídlo, večerní zábavu i nákupy? Potom zamiřte do letoviska Santa Ponsa na západě Mallorky.

SE STŘEŠNÍM BAZÉNEM

O kvalitní ubytování se vám postará hotel Viva Rey Don Jaime. Můžete se těšit na nově rekonstruované interiéry, elegantní pokoje, skvělé spa centrum a krásný bazén na střeše.


Poloha

Díky své poloze pouhých 15 minut od hlavního města a 25 minut od letiště se hotel Viva Rey Don Jaime skvěle hodí pro poznávání ostrova. Od pláže je hotel vzdálený jen 250 metrů a stejná vzdálenost ho dělí od pobřežní promenády se spoustou obchodů, barů a restaurací.

Kde se Viva Rey Don Jaime nachází?

Viva Rey Don Jaime leží na Mallorce.

Vybavení

Viva Rey Don Jaime je elegantní hotel s pěti patry, více než čtyřmi sty pokoji a se skvělým výhledem na pobřeží. Součástí vybavení je vstupní hala s recepcí (směnárna peněz, pronájem aut, čistírna), výtahy, společenská místnost, internetový koutek, bar v hotelu a bar u bazénu, konferenční místnost, bazén s terasou a lehátky v zahradě a střešní bazén, určený pro starší 18 let. Ve zdejším moderním wellness centru najdete krytý bazén, saunu, páru a dvě místnosti na masáže.

Pokoje

Hotel nabízí přes čtyři sta pokojů s moderním vybavením a dostatkem prostoru. Pokoje jsou elegantní, klimatizované, vybavené telefonem, vysoušečem vlasů a satelitní televizí. Ke každému pokoji patří koupelna s wc a vlastní balkon. Trezor dostanete za poplatek, wi-fi připojení na pokoji je zdarma. Vybrat si můžete z různých typů pokojů, včetně pokojů pro handicapované návštěvníky nebo pokojů s bočním výhledem na moře.

Pláž

Oblíbená pláž Santa Ponsa se nachází asi 250 metrů od hotelu. Pláž je široká, se zlatým pískem a pozvolným vstupem do vody. Součástí vybavení jsou lehátka a slunečníky, které můžete využívat za poplatek. Zpoplatněné jsou také vodní sporty, které tu máte možnost vyzkoušet.

Aktivity

Přímo v hotelu se můžete věnovat aktivitám, jako je stolní tenis (zdarma), biliár, šipky či masáže (za poplatek). Osvěžit se můžete v bazénu na zahradě nebo na střeše hotelu, lehátka a slunečníky u bazénů můžete využívat zdarma. Pro děti tu je vlastní dětský klub, program pro malé i velké chystá zkušený animátorský tým. Kousek od hotelu najdete tenisové kurty, fotbalové hřiště a centrum vodních sportů. Pokud si rádi na dovolené zahrajete golf, v blízkosti letoviska můžete navštívit hned několik kvalitních golfových hřišť.

Jídlo

Vybrat si můžete mezi pobytem se snídaní, s polopenzí a s all inclusive. Snídaně, obědy i večeře probíhají formou bufetu s bohatou nabídkou mezinárodních i místních jídel. K all inclusive dále patří lehký snack během dne, zmrzlina (až do večera) a vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (do půlnoci).