Villa Anna

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Elegantní boutique hotel pouze s několika málo pokoji vám poskytne soukromí, klid a příjemné prostředí klasické vily se vším, co k ní patří.

ALBÁNSKÁ ELEGANCE U KRÁSNÉ PLÁŽE

Velkou předností tohoto hotelu je bazén, ukrytý v malební zahradě, ve kterém se můžete osvěžit za akéhokoli počasí.


Poloha

Vila Ana je vzdálená zhruba 4 km od přístavu v Durres a 5 km od slavného římského amfiteátru. Národní park Divjaka-Karavasta s jednou z největších evropských lagun se rozkládá ve vzdálenosti 58 km od hotelu. Cesta na letiště zabere zhruba třičtvrtě hodiny (35 km). Hotel leží téměř u moře, v blízkosti pláže, promenády a mnoha obchodů, restaurací a barů.

Kde se Villa Anna nachází?

Villa Anna leží v Albánii.

Vybavení

Hotel Vila Anna je vybavený recepcí s lobby prostory, výtahem, restaurací, lobby barem a barem u bazénu. Ve společných prostorách i na pokojích se můžete zdarma připojovat k wi-fi. Hotel má pěknou malou zahradu, ve které můžete posedět nebo se osvěžit v bazénu. Před zraky kolemjdoucích jste krytí stromy, které vám zároveň poskytují příjemný stín.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje hotelu Vila Anna nabízejí klimatizaci, koupelnu se sprchovým koutem a základními toaletními potřebami, wc, telefon, satelitní televizi a balkon s posezením. Pokoje je možné vybavit dětskou postýlkou (pro děti do 2 let) nebo jednou přistýlkou. Za příplatek si můžete zajistit pokoj s výhledem na moře.

Pláž

Hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže, na které najdete část s lehátky a slunečníky (zdarma) patřícími hotelu. Moře tu má mírný spád, takže se skvěle hodí i pro malé děti. Pláž je lemovaná pobřežní promenádou s množstvím obchodů, restaurací a barů.

Aktivity

Přímo v hotelu můžete trávit volný čas odpočinkem v zahradě, koupáním v bazénu nebo popíjením drinků v jednom z barů. Na pláži funguje půjčovna vybavení pro vodní sporty, které si můžete za poplatek vyzkoušet.

Jídlo

Hotel Vila Anna nabízí stravování formou soft all inclusive. Těšit se můžete na bufetové snídaně a na obědy a večeře formou výběru z menu. K obědu a k večeři máte možnost si dopřát dva místní nealkoholické či alkoholické nápoje (voda, džus, pivo, víno).