Villa Andrews

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Villa Andrews je pěkný malý hotel jen pár kroků od centra letoviska Tigaki na severu Kosu. Hotel nabízí levné zájezdy pro páry i pro rodiny, součástí pobytu je standardně all inclusive.

RODINNÝ PODNIK V PŘÍJEMNÉM LETOVISKU

K pěkné písečné pláži to je asi půl kilometru, obchody a taverny najdete jen pár kroků od areálu. Hotel má vlastní bazén a nabízí i několik možností pro aktivní využití volného času.


Poloha

Pěkný rodinný hotel Villa Andrews se nachází jen 200 metrů od centra letoviska Tigaki na severu ostrova Kos. Pláž je od hotelu vzdálená 500 metrů, autobusová zastávka 100 metrů, hlavní město Kos zhruba 10 km a letiště 16 km. V okolí hotelu najdete řadu obchůdků, taveren a barů, pekárnu, zmrzlinu nebo solné jezero, potěší i krásný výhled na hory.

Kde se Villa Andrews nachází?

Villa Andrews leží .

Vybavení

Villa Andrews nabízí příjemné ubytování rodinného typu, a to nejen díky milé obsluze, ale i díky tomu, že má celkem jen 36 pokojů. Pokoje jsou situované v hezké dvoupatrové budově, kolem se nachází udržovaná zahrada s bazénem, brouzdalištěm a snack barem u bazénu. Za lehátka a slunečníky se neplatí. Součástí hlavní budovy je vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, minimarket a fitness centrum. V lobby funguje free wi-fi.

Pokoje

Pokoje hotelu Villa Andrews jsou menší, ale čisté a dobře udržované. V každém pokoji máte k dispozici vlastní koupelnu, wc, minilednici, satelitní TV a terasu nebo balkon. Klimatizaci je možné využívat za poplatek. Rodinné pokoje mají stejné vybavení jako standardní dvoulůžkové pokoje, ale jsou prostornější.

Pláž

Krásná čistá pláž Tigaki se světlým pískem je od hotelu vzdálená asi 500 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k pronájmu za poplatek. Vstup do vody je pozvolný, takže je tato pláž ideální i pro děti a slabší plavce. Dostupná je také sprcha a možnosti sportovního vyžití.

Aktivity

Hoteloví hosté mají k dipozici bazén, dětské hřiště a dětský bazén (zdarma), případně biliár, ping-pong a půjčovnu kol (za poplatek). Jen 100 metrů od hotelu staví linkový autobus, který vás dopraví do hlavního města i na spoustu jiných zajímavých míst. Ve městě je také možné si půjčit auto a cestovat po ostrově na vlastní pěst. Nákupní a zábavní možnosti včetně jízdy na koni se nacházejí v dosahu několika minut chůze.

Jídlo

Díky all inclusive servisu se můžete těšit na snídaně (kontinentální bufet), obědy i večeře (bufet) a také na neomezené množství vybraných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby (10:00-22:00).