Vila Palma

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Čtyřhvězdičkový hotel Vila Palma nabízí na rozdíl od mnoha okolních hotelů vlastní bazén, ve kterém se můžete osvěžit, když nejsou vhodné podmínky na koupání v moři.

S VLASTNÍM BAZÉNEM U PLÁŽE

Bazén se nachází hned u pláže, je od něj krásný výhled a navíc poskytuje možnost posezení pod slunečníkem se sklenkou dobrého pití. Hotel má dobré recenze a těší se velké oblibě návštěvníků z nejrůznějších zemí.


Poloha

Vila Palma se nachází ve městě Durres (Drač), největším přístavu Albánie. Hotel leží hned u pláže, centrum města s mnoha zajímavými památkami se rozkládá asi 8 km od hotelu. Mezinárodní letiště u hlavního města Tirana je vzdálené okolo 35 km. Přímo u hotelu najdete autobusovou zastávku.

Kde se Vila Palma nachází?

Vila Palma leží v Albánii.

Vybavení

Čtyřhvězdičkový hotel Vila Palma nabízí svým hostům služby 24hodinové recepce a pěkné restaurace na terase. Kromě toho je návštěvníkům k dispozici výtah, trezor, bar, wi-fi připojení a pěkný malý bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

Jednoduše zařízené, ale útulné pokoje hotelu Vila Palma jsou vybavené dvěma lůžky a nabízejí možnost jedné přistýlky. K dalšímu vybavení pokoje patří balkon, koupelna, wc, individuálně ovladatelná klimatizace, satelitní TV, telefon, lednice a fén na vlasy. Za příplatek můžete získat pokoj s výhledem na moře.

Pláž

Přímo před hotelem se rozkládá pěkná písčitá pláž, která se táhne do délky několika kilometrů. Pláž má pozvolný vstup do moře. Před hotelem najdete soukromý kus pláže, vybavený lehátky a slunečníky, které můžete jako hosté hotelu využívat zdarma.

Aktivity

V hotelu Vila Palma je možné si za poplatek zahrát biliard, k dispozici je také hřiště na plážový volejbal. Pokud cestujete s dětmi, jistě vás potěší přítomnost dětského hřiště.

Jídlo

All inclusive, které většina hostů hotelu Vila Palma využívá, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, připravovány jsou speciality albánské i mezinárodní kuchyně. Mezi 10:00 a 22:00 si mohou hosté dopřávat také nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (džus, čaj, káva, víno, pivo, brandy).