Vila Lule

Vila Lule je unikátní budova, kterou pro svou ženu jako prázdninové sídlo vybudoval jeden z nejslavnějších albánských architektů, Sotiris Christos. Dnes je to jedna z oblíbených cílových destinací domácích i zahraničních turistů.

VILA OD SLAVNÉHO ARCHITEKTA

V tomto hotelu, který svým stylem připomíná koloniální prázdninový dům, pracují milí a ochotní zaměstnanci, pro které je spokojenost hostů tím hlavním cílem.


Poloha

Vila Lula byla postavena hned u pláže, jen 4 km od přístavu, který zajišťuje spojení s italskými městy a 6 km od centra města Durres (Drač) na pobřeží Albánie. Mezinárodní letiště v Tiraně je je vzdálené 35 km.

Kde se Vila Lule nachází?

Vila Lule leží v Albánii.

Vybavení

Součástí hotelu je 45hodinová recepce se směnárnou a úschovnou zavazadel, restaurace, bar, fitness centrum, ping-pongový stůl, biliár a soukromý kus prostorné písečné pláže. V areálu hotelu funguje wi-fi připojení zdarma. Zdejší restaurace nabízí speciality albánské, italské i středomořské kuchyně, stejně jako plody moře a lahodnou kávu. Hotel se hodí spíš pro samotné páry než pro rodiny s malými dětmi, ale nabízí i prostorné pokoje, které rádi využijí rodiče se staršími potomky.

Pokoje

Pěkné klimatizované pokoje hotelu Vila Lula nabízejí klimatizaci, vlastní koupelnu s wc, trezor, balkon a kabelovou televizi. V nabídce jsou pokoje pro páry i pokoje pro celou rodinu (se dvěma manželskými postelemi a jednou přistýlkou), za příplatek je možné si zajistit i pokoj s výhledem na moře.

Pláž

Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se rozkládá jen pár kroků od areálu. Hotel má na pláži zajištěnou vlastní část se soukromými lehátky a slunečníky. Za poplatek je možné využít služeb centra vodních sportů.

Aktivity

Přímo v hotelu si můžete zahrát kulečník a stolní tenis nebo si zacvičit v malém fitness centru. Na pláži funguje centrum vodních sportů, ve kterém si můžete pronajmout vybavení a vyzkoušet něco nového.

Jídlo

Pro pobyt v hotelu Vila Lula si můžete vybrat stravování formou snídání i plnou penzi. Kromě skvělé středomořské a lokální kuchyně je hotel vyhlášený také fantastickou kávou.