Bali Egypt

Spojené arabské emiráty - Spojené arabské emiráty

Láká vás luxus, monumentální architektura a celoročně žhavé počasí? Potom zamiřte do Spojených arabských emirátů! Emiráty jsou mekkou luxusních butiků, špičkových služeb a hotelů, na jejichž hodnocení pět hvězdiček nestačí.

Užít si tu můžete nákupy v klimatizovaných obchodních centrech, koupání v prohřátých vodách Perského zálivu nebo kulinářské orgie v restauracích oceněných michelinskými hvězdami. Hlavní města jednotlivých emirátů jsou přehlídkou bohatství a moci - zejména vyhlášená Dubaj a Abú Dhabí. Pro ty, které láká spíše tradiční kultura, divoké hory a vodní dýmka v poušti s beduíny, tu jsou emiráty Sharjah a Fujairah. Chcete si užít všechno najednou a bez zbytečného cestování?

V Dubaji se můžete během několika minut přemístit z písečné pláže na golfové hřiště, do lyžařského střediska, na tradiční tržiště s vůní orientálního koření nebo do starých historických čtvrtí s nefalšovanou atmosférou Blízkého východu. Spojené arabské emiráty jsou zkrátka skvělým cílem pro všechny.Spojené arabské emiráty - Spojené arabské emiráty

Nabídka zájezdů


Sem chci