Bali Spojené arabské emiráty

Kapverdské ostrovy - Boa Vista - Boa Vista

Pro relaxační dovolenou plnou slunce, pláží a koktejlů si nemůžete vybrat lepší místo než kapverdský ostrov Boa Vista. O tom, že Boa Vista nedostala své jméno “krásný pohled” nadarmo, se přesvědčíte hned při příletu - kilometry a kilometry úžasných písečných pláží, které se táhnou podél celého ostrova, jsou tou nelepší reklamou a lákadlem.

Když si k tomu navíc představíte sebe na hotelovém lehátku, s koktejlem v ruce a se šuměním Atlantiku u vašich nohou, těžko tuhle představu něco překoná. Na ostrově se navíc zatím nachází jen pár hotelů, takže pro milovníky klidu a soukromí je tahle destinace jako stvořená.

Máte radši aktivní dovolenou a bojíte se nudy? To vůbec nemusíte. Kromě windsurfingu a kitesurfingu, které se tu těší velké oblibě, si tu můžete užít taky adrenalinovou jízdu pouští na čtyřkolkách, jeep safari nebo výlet k vraku lodi Santa Maria. A pokud byste chtěli doporučit alespoň jednu pláž, kterou rozhodně nesmíte minout, pak je náš tip pláž Curralinho - pláž, které se pro její podobu se (zatím) slavnější americkou “sestrou” přezdívá Santa Monica. Na Boa Vistě se zkrátka snoubí božský klid s adrenalinem, takže je to ideální místo pro líbánky i pro odpočinkovou cestu s přáteli.Kapverdské ostrovy - Boa Vista - Boa Vista


Sem chci