Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Vesta je příjemný rodinný hotýlek se srdečnou atmosférou a milým personálem. Pokud nemáte rádi obří hotelové komplexy, je tohle hotel přesně pro vás.

MALÝ HOTEL S RODINNOU ATMOSFÉROU

Další výhodou je, že většina personálu ovládá alespoň základy češtiny, takže i když vy máte s cizími jazyky problémy, tady se domluvíte. Hotel leží v klidné oblasti, jen kousek od promenády a pláže.


Poloha

Pěkný tříhvězdičkový hotel Vesta je situovaný asi 2 km od centra Side, příjemného historického města na Turecké riviéře. Pláž je od hotelu vzdálená jen 200 metrů, půl kilometru od hotelu najdete řadu obchodů i restaurací. Mezinárodní letiště v Antalyi je 70 km vzdálené.

Kde se Vesta nachází?

Vesta leží v Turecku.

Vybavení

Hotel je malý, ale útulný a poskytuje svým hostům veškeré potřebné vybavení. Jeho součástí je recepce, venkovní restaurace, bar, restaurace s obsluhou a pěkný bazén s dětskou částí. Wi-fi v restauraci i na recepci je zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s individuálně nastavitelnou klimatizací jsou vybavené telefonem, malou televizí, minibarem (konzumace za poplatek), koupelnou (s wc a fénem) a balkonem. Na recepci jsou umístěné trezory, které můžete za poplatek využívat.

Pláž

K hotelové pláži se dostanete příjemnou cestou mezi palmami a ibišky během tří minut (cca 200 metrů). Pláž je útulná, písčitá, pravidelně uklízená a vybavená lehátky a slunečníky (zdarma). Vstup do vody je postupný, moře je mírné a na pláži najdete také sprchu.

Aktivity

Hotel samotný nenabízí žádné sportovní ani relaxační aktivity, je tedy určený spíš pro hosty, kteří rádi cestují nebo kteří si chtějí jen odpočinout. Za poplatek si můžete vyzkoušet vodní sporty na pláži, zajet si dolmuší do Side nebo se zúčastnit jednoho z fakultativních výletů (Kappadokia, Pamukkale, Aspendos, Green Kanyon, okružní plavby, rafting, delfinarium, jeep safari).

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu Vesta je polopenze, zahrnující snídani a večeři formou jednoduchého bufetu. Ke snídani si můžete dát čaj, kávu, jogurt,vajíčka na tvrdo chléb, med, marmeládu,občas smažená vajíčka. K večeři dostanete různé místní speciality a klasické přílohy (rýže,těstoviny,brambory), saláty, polévky. Na výběr je i dostatek ovoce a zákusků.