Hotel Oleander

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Oleander má restauraci prakticky rozdělenou na dvě části - vnitřní prostory jsou nekuřácké, venkovní terasa je určena kuřákům. Spokojené tu tedy budou obě skupiny.

Pro kuřáky i nekuřáky

Největší chloubou hotelu je stylové wellness centrum, kvůli kterému se sem někteří hosté vracejí každoročně. Nabízí různé druhy masáží, turecké lázně i kosmetická ošetření.


Poloha

Přímo u písečné pláže, obklopený dalšími hotelovými komplexy, stojí nově rekonstruovaný hotel Oleander. Díky skvělé poloze máte obchody, restaurace a bary doslova na dosah ruky. Historické centrum města Side je od hotelu vzdálené zhruba 7 km.

Kde se Hotel Oleander nachází?

Hotel Oleander leží v Turecku v Side.

Vybavení

Zcela renovovaný hotel Oleander se skládá z hlavní pětipatrové budovy a dvou budov vedlejších. Vstupní hala s recepcí, lobby bar a hlavní hotelová restaurace jsou součástí hlavní budovy. Restaurace je nekuřácká, s možností stolování na terase (kuřácká zóna). K hotelu dále patří bar, 2 restaurace a la carte, bistro café, obchodní pasáž a velká konferenční místnost. Samozřejmostí jsou výtahy, které vám usnadňují pohyb po hotelovém komplexu.

V hotelu je přítomen i lékař (v určitých hodinách), za poplatek můžete navštívit hernu nebo bowling. V nádherné vzrostlé zahradě najdete 2 sladkovodní bazény (jeden z nich se skluzavkami), sladkovodní brouzdaliště pro nejmenší s malou skluzavkou, sprchy, lehátka, podložky a slunečníky (zdarma).

Pokoje

Součástí standardních pokojů hotelu Oleander je samostatná koupelna s WC, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo, župan, satelitní televize, individuální klimatizace, telefon, lednička (do které je denně doplňována voda), trezor (za poplatek) a balkon. Pokud vás cestuje více nebo si prostě chcete jen užít větší prostor, můžete si zaplatit rodinný pokoj se dvěma oddělenými klimatizovanými ložnicemi nebo prostornější verzi standardního pokoje. Dětskou postýlku dostanete na vyžádání zdarma.

Pláž

K hotelu patří široká písečná pláž s pozvolným vstupem do vody. Využití lehátek, podložek a slunečníků je zahrnuto v ceně pobytu, zpoplatněná je pouze výměna osušek. Na pláži najdete také malý snack bar a sprchy.

Aktivity

Pokud si chcete skutečně krásně odpočinout, využijte hotelové wellness centrum – v nabídce je několik druhů masáží, sauna, turecké lázně nebo služby kadeřnictví a kosmetiky. V nabídce sportů zase figuruje tenis, stolní tenis, fitness, vodní sporty na pláži a plážový volejbal. Jestliže jste spíše umělecký typ, určitě vás zaujmou kurzy malování na hedvábí, kurzy vaření nebo břišních tanců. Večerní programy zahrnují tematické show a návštěvy historického centra blízkého města Side. Pokud si chcete zahrát biliár nebo bowling, budete si muset připravit navíc několik eur, protože tyto aktivity nejsou zahrnuty v ceně pobytu.

Jídlo

V rámci all inclusive jídelníčku se můžete těšit na snídani formou bufetu, pozdní kontinentální snídani, oběd a večeři (také formou bufetu). V ceně je i zmrzlina, malá svačina během dne, káva se zákusky v bistro kafé a půlnoční polévka. Jednou za pobyt máte nárok na večeři v a la carte restauraci. Z nápojů jsou v ceně pobytu zahrnuty vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.