Hotel Iz Flower

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Máte rádi květiny v jakékoli podobě? Líbí se vám rozkvetlé zahrady, barevné tapety a floristické motivy na doplňcích? Potom se vám rozhodně bude líbit i hotel Iz Flower.

Hotel se skvělým výhledem

Iz Flower je vybudovaný na vyvýšeném místě nad krásnou písečnou pláží a poskytuje nezaměnitelný výhled na centrální pobřeží Turecké riviéry.


Poloha

Úchvatný hotel Iz Flower Side Beach leží zhruba 5 km od centra krásného historického města Side. Pokud máte rádi luxus ve spojení s historií, pak jste tady správně. Letiště v Antalyi je od Side vzdálené zhruba 68 km, nákupní možnosti, restaurace a bary najdete v bezprostředním okolí hotelu.

Kde se Hotel Iz Flower nachází?

Hotel Iz Flower leží v Turecku v Side.

Vybavení

Hotel Iz Flower se skládá ze dvou hlavních budov a nabízí svým hostům přes 250 pokojů. Hned po příjezdu navštívíte prostornou vstupní halu s recepcí. K občerstvování během pobytu je určená hlavní restaurace a 2 restaurace a la carte (středomořská a mexická). Pití si dopřejete v jednom z několika barů, volné chvíle můžete strávit v kadeřnictví nebo průzkumem obchodní arkády. V hotelové zahradě jsou umístěny 3 bazény (jeden z nich je vybavený skluzavkami) a 2 dětská brouzdaliště. Opalovat se můžete na terase s lehátky a slunečníky. Ty máte stejně jako osušky po celou dobu pobytu k dispozici zdarma. Zpoplatněná je pouze výměna osušek za čisté.

Pokoje

K vybavení standardních pokojů patří koupelna a WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon a minibar. Ten je naplněn před vaším příjezdem. Pokojový trezor můžete využívat po zaplacení poplatku. Osvěžit se můžete nejen díky centrální klimatizaci, ale i na vlastním balkoně nebo terase. Nadstandardní pokoje mají dvě oddělené ložnice, takže máte víc prostoru i soukromí.

Pláž

K hotelu Iz Flower patří písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, která leží hned vedle hotelu. Najdete na ní volně přístupná lehátka a slunečníky, k osvěžení vám poslouží nejen zabudované sprchy, ale i plážový bar.

Aktivity

Máte rádi sport? Pak si v hotelu Iz Flower užijete dovolenou snů. Tenis, stolní tenis, šipky, fitness, vstup do tureckých lázní, aerobik, vodní pólo, plážový volejbal nebo třeba basketbal, to vše už je v ceně vašeho pobytu. Za peeling v tureckých lázních, masáže a vodní sporty na pláži si budete muset ještě něco připlatit. Zábavu a spoustu pohybu si tu neužijí jen dospělí, ale i děti. Pro ty je tu připravené dětské brouzdaliště, skluzavky a hřiště, zkušení zaměstnanci pro ně navíc chystají každodenní zábavu v dětském miniklubu.

Jídlo

Iz Flower hotel nabízí svým hostům v rámci all inclusive bufetovou snídani, oběd a večeři, dále lehký snack během dne a odpolední kávu či čaj se zákuskem. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby se podávají mezi desátou hodinou a půlnocí. V ceně zájezdu máte také jednu večeři v restauraci a la carte, kterou si ale musíte zarezervovat předem.