Hotel Belek Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pokud máte v úmyslu cestovat na jih Turecka s dětmi, určitě chcete, aby se ve vybraném hotelu dobře zabavily. V hotelu Belek Beach budou mít k dispozici nejen vlastní bufet, ale i hřiště s prolézačkami, lunapark a hernu.

Pro rodinu jako stvořený

Pokoje jsou prostorné a dá se do nich zadarmo nastěhovat dětská přistýlka, celá rodina tak může být pohromadě a užívat si stylové vybavení včetně satelitní televize a denně doplňovaného minibaru.


Poloha

Moderní hotel Belek Beach leží přímo u krásné písčité pláže, necelých 5 km od centra Beleku. Za nákupy ale nemusíte jezdit až do centra – obchody, bary i restaurace najdete už půl kilometru od hotelu. Na letiště se navíc dostanete z Belek Beach během pouhé třičtvrtě hodiny, takže vám cestování nezabere příliš času.

Kde se Hotel Belek Beach nachází?

Hotel Belek Beach leží v Turecku v Beleku.

Vybavení

Dominantou hotelu je hlavní budova s několika dalšími pětipatrovými bloky, situovanými ve vzrostlé zahradě. Vstupní hala s recepcí se nachází v hlavní budově, stejně jako lobby bar a hlavní hotelová restaurace s terasou. Kromě nich nabízí hotel k posezení také snack bar, 2 restaurace a la carte (italskou a tureckou) a další příjemné bary.

K nákupům vám poslouží obchůdky se suvenýry, ke schůzkám konferenční místnost, zkrášlit se můžete nechat v kadeřnictví nebo na kosmetice. K venkovnímu vybavení hotelu Belek Beach patří relaxační bazén, bazén s tobogany, dětské brouzdaliště s malou skluzavkou, terasa na slunění s lehátky, slunečníky, osuškami a podložkami (zdarma) a sprcha u bazénu. V hotelu se nachází také lunapark pro děti do 8 let, minizoo a herna.

Pokoje

Jestliže máte rádi stylové a prostorné pokoje, v hotelu Belek Beach se vám bude líbit. Standardní pokoje tu mají rozlohu 28-32 m2, navíc k nim patří i malý balkon. Součástí pokoje je také vlastní koupelna a WC. V každém pokoji najdete satelitní televizi, vysoušeč vlasů, individuálně ovladatelnou klimatizaci, telefon a minibar, do kterého jsou denně doplňovány vybrané nealkoholické nápoje. Bezpečné prostory sejfu můžete využívat po zaplacení poplatku. Na vyžádání si můžete zdarma nechat do pokoje přinést i dětskou přistýlku pro vašeho potomka.

Pláž

Zlatá písečná pláž leží přímo u hotelu, takže stačí vyjít ven z areálu a můžete se procházet ve vyhřátém zářivém písku. Při vstupu do moře vám nohy promasírují drobné oblázky. Na pláži jsou pro hosty zdarma k dispozici lehátka, slunečníky, osušky a podložky.

Aktivity

V hotelu Belek Beach můžete dělat spoustu různých věcí – relaxovat, užívat si ve wellness centru, sportovat nebo se třeba účastnit animačních programů pořádaných zaměstnanci hotelu. Jejich nabídka je stejně široká jako nabídka masáží a dalších placených služeb, mezi které patří sauna, turecké lázně, kadeřnictví a kosmetika. Neméně široká je i nabídka nejrůznějších sportů – tenis, stolní tenis, vodní sporty na pláži, plážový volejbal i fotbal, minigolf, aerobik nebo vnější i vnitřní fitness.

Elektronické hry, biliár a některé vodní sporty si musíte doplatit, ale rozhodně stojí za to. Večerní program tvoří zpravidla tematické show, na kterých se skvěle pobavíte. Pro malé návštěvníky tu je připravené dětské hřiště, na kterém najdete houpačky, skluzavky i prolézačky, stejně jako lunapark pro ty úplně nejmenší (pro děti 1–8 let). Pokud ani na dovolené nevydržíte bez internetu, v lobby se můžete zdarma připojit k wi-fi, využití internetového koutku je zpoplatněné.

Jídlo

All inclusive, poskytované hotelem Belek Beach v rámci pobytu, zahrnuje snídaně formou bufetu, pozdní snídaně, obědy a večeře také formou bufetu. Jednou za pobyt máte možnost nechat se obsloužit při večeři v restauraci a la carte, kde si musíte udělat včasnou rezervaci. Mezi pozdní snídaní a večeří si v případě hladu můžete dopřát lehkou svačinu, děti mají vlastní bufet v oddělené části restaurace, kde si dávají obědy a večeře. V případě náhlého nočního hladu utišíte žaludek mezi dvanáctou a jednou hodinou půlnočním snackem. Rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje místní produkce seženete po celý den v lobby baru. Zmrzlina se podává od čtyř do pěti.