Hotel Delphin Palace

Kdo si potrpí na luxus a monumentální styl, bude v hotelu Delphin Palace maximálně spokojený. Hotel také nabízí 7 a la carte restaurací a vnitřní i vnější bazény pro děti i dospělé.

Luxusní monumentalita na Turecké riviéře

Chcete si na své dovolené užívat all inclusive nebo ultra all inclusive služby, a to 24 hodin denně? Tady můžete.


Poloha

Unikátní hotel Delphin Palace najdete v oblíbené oblasti Lara v blízkosti jihotureckého města Antalya, přesně 15 km od městského centra. Stejná je i vzdálenost na mezinárodní letiště, ze kterého se do areálu hotelu dostanete během několika málo minut.

Kde se Hotel Delphin Palace nachází?

Hotel Delphin Palace leží v Turecku v Antalyi.

Vybavení

Delphin Palace je luxusně vybavený hotel, připravený na návštěvu i těch nejnáročnějších klientů. Hostům je 24 hodin denně k dispozici recepce. V lobby se můžete zdarma připojit na wi-fi a vyřídit si všechno, co potřebujete. K dalšímu vybavení hotelu Delphin Palace patří bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, 2 venkovní bazény, vnitřní bazén, vnitřní a vnější dětský bazén, navíc skluzavky a lehátka se slunečníky zdarma. Využít můžete také společenskou místnost s TV a plně vybavené konferenční prostory, které slouží k organizování obchodních schůzek a mezinárodních meetingů.

Hosté se v rámci all inclusive občerstvují v hlavní restauraci, mohou ale kdykoli využít také služeb jedné ze sedmi a la carte restaurací. Nabídka je neskutečně rozmanitá – ochutnáte jídla turecká, z ryb, italská, čínská, mexická, středomořská či sushi. Za poplatek si pak dopřejete nadstandardní služby, jako je prádelna, kadeřník, pronájem automobilu nebo lékařská služba. V hotelu si i nakoupíte, peníze si můžete rozměnit ve zdejší směnárně.

Pokoje

Prostorné a útulné pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní televizí a telefonem. K dalšímu vybavení patří také minibar, ve kterém najdete nealkoholické nápoje a pivo, stejně jako trezor pro přechovávání osobních dokumentů a cenností. Na každém pokoji máte také možnost využít wi-fi připojení. Součástí jednotlivých pokojů je vždy i balkon nebo terasa, za příplatek si můžete dopřát částečný nebo i přímý výhled na moře.

Pláž

Přímo před hotelem Delphin Palace se rozkládá nádherná písčitá pláž, na které si užijete krásné chvíle odpočinkové dovolené. Slunečníky a lehátka poskytuje hotel svým hostům zdarma, stejně jako plážový bar. Osušky na pláž si můžete půjčit za vratnou zálohu.

Aktivity

Jestliže si kromě odpočinku, polehávání na pláži a gastronomických hodů chcete užít také trochu sportu, pak jste na správném místě. Zejména pokud máte rádi tenis a vodní sporty. Tenisové kurty mají umělé osvětlení, takže si můžete počkat na večer, až přejde největší vedro, a zahrát si až za příjemného vlahého počasí. Tenisové vybavení vám v hotelu rádi půjčí. Stejně jako potřeby na stolní tenis, plážový volejbal nebo šipky. K dalším sportům, které si tu užijete, patří fitness, aerobic, vodní polo nebo třeba vodní gymnastika.

Po protáhnutí těla si dopřejte odpočinek v sauně, parních lázních nebo vyhlášených tureckých lázních. Hotelový personál pro své hosty pořádá zajímavé animační programy, během kterých se mohou dobře pobavit a zapomenout na starosti všedních dnů. Další aktivity si užijete za drobný poplatek – například tenisové lekce, bowling, biliár, masáže, spa a wellness procedury nebo vodní motorové sporty.

Jídlo

Součástí dovolené v Delphin Palace je ultra all inclusive servis – snídaně, obědy, večeře, pozdní snídaně a malá občerstvení během dne, navíc půlnoční občerstvení a všelijaké turecké speciality. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje seženete dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací, část importovaných nápojů a lahvové nápoje pořídíte za poplatek. V hotelu funguje také kavárna, lobby bar a další bary u bazénu a na diskotéce.