Hotel Kirman Leodikya

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Špičkový pětihvězdičkový hotel Kirman Leodikya se nachází na půl cesty mezi historickými městy Alanya a Side. Pokud chcete spojit povalování na pláži s prohlídkami historických krás, jste tady správně.

Mezi historickými skvosty

Pláž je příjemná, s drobnými kamínky a soukromými převlékárnami. Lehátka, slunečníky i osušky jsou k využití zdarma - na pláži stejně jako u bazénu.


Poloha

Majestátní hotel Kirman Leodikya se nachází pouhý kousek od mořského břehu na krásné písčité pláži. Leží zhruba na půlce cesty mezi známými letovisky Alanya a Side, takže se odsud můžete vydávat na výlety po celé Turecké riviéře.

Kde se Hotel Kirman Leodikya nachází?

Hotel Kirman Leodikya leží v Turecku v Alanyi.

Vybavení

Luxusní hotel je vybavený vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, 3 restauracemi a la carte a lobby barem se zpoplatněným wi-fi připojením. Návštěvníci hotelu mohou během svého pobytu využít také všechny zdejší bary, směnárnu, venkovní bazén se skluzavkami a příjemný vnitřní bazén. Lehátka se slunečníky a osuškami u bazénu, stejně jako na pláži, jsou hostům volně k dispozici. V hotelu seženete také vybavení na tenis, stolní tenis, minifotbal, fitness a šipky.

Pokoje

Pokoje v hotelu Kirman Leodikya jsou vybavené dvěma postelemi s možností přidat až dvě přistýlky. Vejde se tak do nich celá rodina, která tu má sama pro sebe vlastní sociální zařízení, telefon, satelitní televizi, minibar a klimatizaci. K pokoji patří také balkon a vlastní fén, trezor můžete využívat za poplatek.

Pláž

Povrch hotelové pláže tvoří písek s velkými zrny a drobné oblázky. Na pláži najdete kabinky na soukromé převléknutí a sprchy pro smytí slané vody, dále pak lehátka a slunečníky.

Aktivity

Sportovní aktivity, kterými si tu můžete zpestřit svou dovolenou, jsou tenis, stolní tenis, minifotbal, šipky, kánoe, šlapadla a fitness. Za tyto aktivity nemusíte platit nic navíc, jsou zahrnuty v ceně all inclusive pobytu. Vodní sporty a biliár jsou zpoplatněné, animačních programů se můžete zúčastnit zdarma. Jestliže hledáte hotel, ve kterém se dobře zabaví i vaše děti, je Kirman Leodikya to správné místo. Malí návštěvníci mohou navštívit dětský bazén, vyřádit se na skluzavkách nebo v dětském klubu.

Jídlo

Ultra all inclusive probíhá v hotelu Kirman Leodikya formou bufetu – od snídaně přes oběd až po večeři. Patří k němu také pozdní snídaně, svačiny během dne a místní alkoholické i nealkoholické nápoje.