Titan Garden

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Titan Garden je krásný hotel blízko u pláže, který nabízí univerzální prostředí pro příjemnou dovolenou starších párů, zamilovaných novomanželů i rodin s malými dětmi.

PRO PÁRY I PRO RODINY

V areálu hotelu se zabavíte na tobogánu, v jednom z bazénů, v sauně, na masážích nebo třeba na tenisovém kurtu. Pokud máte rádi aktivní dovolenou na klidném místě, narazili jste na to pravé.


Poloha

Hotel Titan Garden je příhodně situovaný jen 200 metrů od pláže a 800 metrů od centra letoviska Konakli. Autobusovou zastávku najdete 20 metrů od hotelu, nejbližší restaurace a obchody 200 metrů od hotelu. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené 110 km.

Kde se Titan Garden nachází?

Titan Garden leží v Turecku.

Vybavení

Moderní hotel s krásnou zahradou Titan Garden je vybavený recepcí se směnárnou, restaurací, 4 bary, konferenční místností, kadeřnictvím, minimarketem, obchodní arkádou, diskotékou, společenskou místností, dětským hřištěm, miniklubem, půjčovnou aut, 3 venkovními bazény (jeden se skluzavkami) a jedním bazénem pro děti. U bazénů jsou rozmístěná lehátka a slunečníky (k využití zdarma). Ve veřejných prostorách je zdarma k dispozici wi-fi připojení, internetový koutek je zpoplatněný.

Pokoje

Titan Garden nabízí téměř tři sta pokojů rozmístěných v několika budovách. Všechny pokoje jsou klimatizované, ve standardních dvoulůžkových pokojích najdete koupelnu se sprchou/vanou, wc a fénem, v ložnici je umístěná satelitní TV, telefon a minilednička. K pokoji také patří balkon. Trezor můžete získat za poplatek, dětskou postýlku stanete na vyžádání zdarma. K dispozici jsou i prostornější rodinné pokoje až pro 5 osob. Z vyšších pater je nádherný výhled do okolí a na hory.

Pláž

Písčito-oblázková pláž se strmějším kamenitým vstupem do moře se nachází jen 200 metrů od hotelu. Součástí plážového vybavení jsou lehátka a slunečníky (zdarma), osušky (za zálohu), sprchy, wc, a bar. Centrum vodních sportů nabízí široký výběr nemotorizované i motorizované vodní zábavy (za poplatek).

Aktivity

Hotel zajišťuje pravidelné animační aktivity pro děti i dospělé (sportovní soutěže, dílny, kvízy, disco ad.), těšit se můžete i na zábavní večerní show. Sami máte možnost zahrát si šipky, tenis, stolní tenis a plážový volejbal nebo si zajít do fitness centra. Za poplatek se vaše možnosti rozšiřují o kulečník, tenis s umělým osvětlením nebo motorizované či nemotorizované vodní sporty na pláži. Špičkový odpočinek vám zajistí spa centrum s nabídkou masáží, tělových zábalů a různých kosmetických ošetření. Ve spa centru najdete i saunu, jacuzzi a turecké lázně a dopřát si tu můžete manikúru i pedikúru.

Jídlo

All inclusive hotelu Titan Garden tvoří bohaté snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dále malé svačinky během dne, výborné, saláty a ovoce, odpolední káva/čaj se zákuskem a půlnoční polévka. Pokud jde o pití, můžete si tu každý den od 10:00 do 24:00 dopřávat neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (pivo, víno, vodka, rum, whisky, likéry, míchané nápoje).