Taksim International Obakoy

Pokud hledáte živý hotel s širokou nabídkou aktivit, bohatým bufetem a skvělou polohou u vlastní pláže, pak si vyberte Taksim International Obakoy.

PLÁŽ, JÍDLO A ZÁBAVA

Můžete se tu zapojit do animačních programů, naučit se potápět, zahrát si s přáteli volejbal nebo prostě jen tak relaxovat a užívat si všechny krásy Turecké riviéry.


Poloha

Hotel Taksim International Obakoy je umístěný jen 50 metrů od pláže v rušném a živém letovisku Alanya, od jehož centra ho dělí 3 km. Nákupní i zábavní možnosti se nacházejí v bezprostředním okolí. Mezinárodní letiště v Antalyi, na západě Turecké riviéry, je vzdálené 135 km.

Kde se Taksim International Obakoy nachází?

Taksim International Obakoy leží v Turecku.

Vybavení

Součástí čtyřhvězdičkového hotelu Taksim International Obakoy je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 bary (bar u bazénu, na terase, na pláži a snack bar), televizní koutek, konferenční místnost, prádelna, minimarket, diskotéka, dětské hřiště, miniklub a 2 bazény s oddělenou částí pro děti a se skluzavkami (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu). Komplex tvoří dvě budovy, které celkem nabízejí svým hostům téměř dvě stě pokojů.

Pokoje

Pokoje ve vedlejší budově jsou útulné, klimatizované a k jejich základnímu vybavení patří telefon, satelitní TV, minibar (láhev vody zdarma každý den), vlastní sociální zařízení (koupelna, wc, fén na vlasy) a balkon. Trezor na pokoji patří k nadstandardnímu vybavení a je za poplatek. Za příplatek je možné si zajistit ubytování v hlavní budově blíž u pláže.

Pláž

Příjemná písčitá pláž je od hotelu vzdálená jen 50 metrů a je snadno přístupná podchodem. Pláž patří k hotelu, takže plážový servis (lehátka, slunečníky, pivo a nealko na bara) na ní máte zdarma. Osušku si můžete půjčit za vratnou zálohu.

Aktivity

Pokud nemáte rádi nudu, jste v hotelu Taksim International Obakoy správně. Zdarma si tu zahrajete stolní tenis a plážový volejbal, zapojíte se do aerobiku či vodní gymnastiky, zajdete si do sauny nebo do fitness, zahrajete si šipky nebo se jednoduše zúčastníte některého z pravidelně pořádaných denních či večerních animačních programů. Za malý poplatek se vaše možnosti rozšiřují o další položky, třeba kulečník, masáže, turecké lázně, vodní sporty na pláži, školu potápění nebo půjčovnu aut. Oblíbené jsou také fakultativní výlety po moři i po souši.

Jídlo

All inclusive se v hotelu Taksim Obakoy podává od 10:00 do 24:00 a zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, odpolední čaj a dezert, noční občerstvení a v hlavní sezóně také zmrzlinu. Nealkoholické i alkoholické rozlévané nápoje místní výroby můžete čerpat v jakémkoli množství (nevztahuje se na džusy z čerstvého ovoce).