Tac Premier Hotel & Spa

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Tac Premier Hotel & Spa je svou polohou ideální pro návštěvníky, kteří si libují v nákupech, procházkách po rušných ulicích a v bujném nočním životě. Klidu si tu moc neužijete, zato zábavy o to víc.

MĚSTSKÝ HOTEL PRO MILOVNÍKY RUCHU

K hlavním přednostem tohoto hotelu patří krásné prostředí pár kroků od Kleopatřiny pláže, milý personál, luxusní restaurace a pěkné spa centrum, kde si můžete odpočinout po celodenním shonu.


Poloha

Tac Premier Hotel & Spa je jeden z kvalitních městských hotelů v turecké Alanyi (Turecká riviéra). Hotel byl vybudován jen 100 metrů od slavné Kleopatřiny pláže a nachází se v centru všeho dění - historické jádro Alanye je jen kilometr daleko. Pokud máte rádi nakupování a rušný noční život, bude se vám tu líbit. Cesta z mezinárodního letiště v Antalyi zabere asi dvě hodiny (120 km).

Kde se Tac Premier Hotel & Spa nachází?

Tac Premier Hotel & Spa leží v Turecku.

Vybavení

Tac Premier Hotel & Spa je moderní městský hotel, který svým návštěvníkům nabízí službu na recepci, hlavní restauraci, 3 bary (v lobby, u bazénu, na terase), bazén, společenskou místnost s TV, konferenční místnost, minimarket, internetový koutek nebo třeba tetovací salon. Na recepci a u bazénu se dá zdarma připojovat k wi-fi (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). V hotelu funguje také miniklub pro děti od 4 do 12 let.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje hotelu Tac Premier jsou klimatizované a vybavené telefonem, satelitní LCD TV, minibarem (konzumace za poplatek) a vlastní koupelnou s wc a vysoušečem vlasů. Wi-fi na pokojích funguje zdarma, trezor na cennosti je za poplatek. Ke každému pokoji patří také balkon. Za zvýhodněnou cenu můžete získat pokoje s méně výhodnou polohou, za rodinné pokoje s oddělenou ložnicí si naopak připlatíte.

Pláž

Vyhlášená oblázkovo-písčitá pláž Kleopatra s plážovým barem, lehátky a slunečníky (za poplatek) je od hotelu oddělená místní komunikací. Osušky si můžete v hotelu půjčit zdarma.

Aktivity

Přímo v areálu hotelu se můžete zabavit během denních i večerních programů, hraním šipek a stolního tenisu, relaxací v sauně nebo cvičením ve fitness centru. Na pláži je možné zahrát si volejbal nebo za poplatek vyzkoušet nabízené vodní sporty. Celkovou regeneraci těla i ducha vám zařídí zkušení zaměstnanci hotelového spa centra. Pokud rádi cestujete, určitě uvítáte možnost fakultativních výletů nebo zapůjčení auta či motorky. Přímo v hotelu je také možné navštívit tetovací salon. Milovníci nákupů a nočního života budou nadšení z možností, které jim nabízí bezprostřední okolí hotelu. Nedaleko hotelu se nachází také velký bazar a přístav, který nabízí spoustu zábavy, včetně výletů na pirátské lodi.

Jídlo

Oblíbené all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, odpolední kávu/čaj se zákuskem, zmrzlinu a půlnoční polévku. Součástí je také neomezené množství rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.