Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel Sun je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, vhodný zejména pro mládež, ale nachystaný i na návštěvníky jiných věkových kategorií.

HOTEL BLÍZKO MOŘE

Hotel se nachází jen 50 metrů od Jaderského moře a celkově nabízí svým hostům 52 pokojů, takže se hodí spíše pro ty, kteří mají rádi menší a klidnější hotely.


Poloha

Tříhvězdičkový hotel Sun se nachází v albánském městě Durres (Drač), zhruba 50 metrů od pláže. Centrum města se známými historickými památkami se nachází necelých 5 km daleko, mezinárodní letiště v Tiraně je vzdálené cca 40 km.

Kde se Sun nachází?

Sun leží v Albánii.

Vybavení

K vybavení hotelu Sun patří kromě recepce a výtahu také restaurace, bar, prádelna a konferenční místnost. V hotelu funguje klimatizace a také wi-fi připojení zdarma. Na recepci je možné si za poplatek pronajmout trezor.

Pokoje

Hotel nabízí pěkné dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a wc, s klimatizací, vysoušečem vlasů, televizí a za příplatek také s trezorem a minibarem. Pokoje nabízejí výhled do okolí, připlatit si můžete pokoj s výhledem na moře.

Pláž

Zhruba padesát metrů od hotelu se nachází prostorná pláž, na které máte zajištěnou vlastní část s lehátky a slunečníky. Pláž je hlídaná plavčíkem, není problém si tu nakoupit jídlo, pití nebo třeba opalovací krém. Moře je mělké, takže se hodí i pro malé děti. Můžete si také pronajmout loďku nebo půjčit šlapadlo.

Aktivity

Během pobytu se můžete zapojit do animačních programů, zajít si na masáž nebo si na pláži vyzkoušet vodní sporty (za poplatek). Do centra města Durres se zajímavými historickými památkami se dostanete živými ulicemi se spoustou restaurací, obchodů a barů.

Jídlo

Light all inclusive nabízené v hotelu Sun zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, a také pivo, víno a nealkoholické nápoje během oběda a večeře. Klasické all inclusive zahrnuje také odpolední svačinu a nápoje jsou podávané od 10:00 do 22:00.