Sultan Sipahi

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Sultan Sipahi je menší hotelový komplex určený pro páry i pro rodiny s dětmi. Je ideálním cílem pro ty, kteří rádi tráví dovolenou v rušném letovisku s bohatými možnostmi nákupů i nočního života.

S BOHATÝM ALL INCLUSIVE

Hoteloví hosté si nejvíce pochvalují bohatou nabídku jídel, od ovoce přes místní sladkosti až po grilované maso. Pár kroků od hotelu se rozkládá vyhlášená Kleopatřina pláž s možností opalování, koupání i nejrůznějších vodních sportů.


Poloha

Městský hotel Sultan Sipahi stojí jen 50 metrů od Kleopatřiny pláže v letovisku Alanya. Od pláže je oddělený komunikací a parkem, kousek za hotelem prochází hlavní třída plná obchodů, restaurací a barů. Vzdálenost na letiště v Antalyi je 125 km, do městečka Manavgat je to 65 km. Ke středověkému hradu, dominantě města, to jsou 4 km příjemné procházky.

Kde se Sultan Sipahi nachází?

Sultan Sipahi leží v Turecku.

Vybavení

Sultan Sipahi je oblíbený hotel s příjemnou obsluhou, který se skládá ze tří budov umístěných jen pár kroků od pláže. Hotel je centrálně klimatizovaný a k jeho vybavení patří krytý bazén, venkovní bazén pro dospělé a bazén pro děti se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma), fitness centrum, spa centrum, konferenční místnost, televizní koutek, kadeřnictví, minimarket, internetový koutek a půjčovna aut (za poplatek). Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi, kromě bazénu s tobogánem tu najdete také dětský koutek a dětské hřiště. O občerstevní se stará hlavní restaurace a 2 restaurace a la carte spolu s lobby barem a barem u bazénu. Wi-fi chytíte v prostorách hotelu zdarma, internetový koutek je za poplatek.

Pokoje

Klasicky vybavené pokoje hotelu Sultan Sipahi jsou klimatizované a ke každému patří kromě koupelny s vanou či sprchou, wc a fénem také prostorný balkon. Ve standardním dvoulůžkovém pokoji je vám k dispozici telefon, minibar, satelitní TV a za poplatek také sejf.

Pláž

V těsné blízkosti hotelu, oddělená pouze místní komunikací a příjemným parkem, se rozkládá slavná Kleopatřina pláž. Tato 3 km dlouhá písečná pláž s oblázkovým vstupem do vody je vybavená lehátky a slunečníky (za poplatek - výhodněji vyjde zaplacení v hotelu než přímo na pláži), můžete si také půjčit osušku, osvěžit se v plážovém baru nebo si vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů (vše za poplatek).

Aktivity

Sultan Sipahi hotel je vhodným místem pro ty, kteří rádi vyrážejí do městského centra za nákupy a nočním životem. Díky skvělé poloze Alanye je navíc možné vyrážet na fakultativní výlety téměř po celé Turecké riviéře i okolí (Pamukkale, Manavgat, Side, Aspendos, Kappadokia, Green Kanyon atd.). Vyzkoušet si můžete i potápění nebo rozmazlování v tradičním hammamu. Na Kleopatřině pláži je možné si zahrát plážový volejbal nebo vyzkoušet motorizované i nemotorizované vodní sporty, od windsurfingu až po paragliding (za poplatek). Přímo v hotelu si můžete zahrát stolní tenis, šipky nebo kulečník, případně si zajít do fitness a spa centra (2 hodiny sauny a hammamu každý den; masáže za poplatek) nebo si půjčit kolo či auto. Hotel pořádá i denní animační programy a večerní zábavné show. Nedaleko se nacházejí také veřejné tenisové kurty a hřiště na fotbal a basketbal.

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu Sultan Sipahi je all inclusive, které zahrnuje tři hlavní jídla formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dále pozdní kontinentální snídaně, odpolední kávu/čaj se zákusky a půlnoční občerstvení. Navíc máte nárok na neomezené množství rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby, a to kdykoli mezi 10:30 a 23:00.