Stella Maris

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Stella Maris je pěkný malý hotel, jehož budovy se nacházejí jen pár kroků od pláže. Pro milovníky plážové dovolené a klidu bez animačních aktivit je to místo jako stvořené.

MENŠÍ HOTEL BLÍZKO U MOŘE

Hotel je situován v ospalém letovisku Marmari s několika tavernami, obchůdky a bary. Během pobytu se můžete těšit na příjemný personál, chutnou polopenzi a krásné výhledy na západ slunce.


Poloha

Hotel Stella Maris se nachází pár kroků od pláže i blízko centra malého městečka Marmari s několika tavernami, obchůdky a bary. Hlavní město ostrova Kos je jen 15 km vzdálené, na letiště dojedete za 20 minut. V letovisku se nachází několik barů, taveren, obchůdků se suvenýry, půjčovna aut a také supermarket.

Kde se Stella Maris nachází?

Stella Maris leží .

Vybavení

V hotelu Stella Maris funguje příjemná recepce, kde si můžete domluvit vše potřebné a vyměnit peníze, dále se v hotelu nachází TV místnost a pěkná taverna. Součástí areálu jsou starší a novější budovy a hotelová zahrada s bazénem. Lehátka a slunečníky je možné využívat zdarma, stejně jako wi-fi připojení v lobby. Internetový koutek je za poplatek. Pro hosty je k dispozici také restaurace a bar.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje v hlavní budově jsou tvořené ložnicí, balkonem nebo terasou a koupelnou s wc. Součástí vybavení je satelitní TV a lednička. Trezor, minibar a klimatizaci můžete využívat za poplatek. Zarezervovat si můžete také pokoj ve vedlejší budově, studio s kuchyňským koutem nebo prostornější rodinný pokoj (za příplatek).

Pláž

Velkou výhodou hotelu je jeho poloha hned u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Na pláží jsou za poplatek k dispozici lehátka a slunečníky, stín ale najdete i pod několika málo stromy, které tu rostou. Pláž je vhodná na romantické večerní procházky při západu slunce.

Aktivity

Hotel Stella Maris vytváří vhodné zázemí pro ty, kteří neholdují animačním aktivitám a raději si užívají klidnou a odpočinkovou dovolenou. Přímo v hotelu se můžete koupat v bazénu nebo opalovat v zahradě a na terase, pro děti je tu vybudované malé brouzdaliště. Na pláži je možné si zahrát plážový volejbal nebo si za poplatek vyzkoušet různé vodní sporty. Pokud si rádi vychutnáváte tradiční kuchyni a nakupujete suvenýry, vyrazte do centra Marmari. Nedaleko se nachází také hlavní město Kos s řadou antických i středověkých památek.

Jídlo

V rámci pobytu mají hosté zajištěnou polopenzi - snídaně a večeře formou bufetu. Kuchaři pro vás chystají tradiční i mezinárodní pokrmy, saláty, tzatziky, ovoce i chutnou zmrzlinu. Nápoje u večeře (džus, voda, pivo, cola, čokoláda, espresso ad.) se platí zvlášť. Z restaurace je jen pár kroků na pláž a krásný výhled na západy slunce.