Stella Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
25.06.2023 - 01.07.2023 7 Letecky - Praha All Inclusive 21 690 Kč (-1 %)
VYBRAT TERMÍN

Hotel Stella Beach je vhodným cílem pro cestovatele i pro milovníky vodních sportů. Nachází se mezi oblíbenými letovisky Alanya a Side a je umístěný přímo u pláže.

DOBRÁ NABÍDKA VODNÍCH SPORTŮ

Tento hotel je oblíbený pro svou čistotu i pro čistotu pláže, pro příjemný animační program a pro all inclusive nabídku zahrnující i pozdní snídaně a půlnoční polévku.


Poloha

Stella Beach hotel se nachází v krásné zahradě u pláže v letovisku Alara, jen 1,5 km od centra města s možností nákupů a procházek. Od letiště v Antalyi je hotel vzdálený 90 km, cesta tedy trvá zhruba hodinu a půl. Do letoviska Alanye je to asi 35 km, centrum historického města Side je vzdálené 25 km.

Kde se Stella Beach nachází?

Stella Beach leží v Turecku.

Vybavení

Během pobytu v hotelu Stella Beach je vám k dispozici služba na recepci, několik restaurací a barů, lobby bar, pool bar, konferenční místnost, obchody, kadeřnictví, minimarket, vnitřní bazén s částí pro děti nebo vnější bazén s lehátky, slunečníky a tobogány. Navíc tu funguje i dětský koutek, miniklub, diskotéka, hřiště nebo wellness centrum se saunou, vířivkou, fitness a možností masáží. V lobby se zdarma připojíte na wi-fi, internetový koutek je za poplatek.

Pokoje

Moderně zařízené pokoje s hravým designem jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou nebo vanou, wc a fén), telefonem, lednicí, satelitní TV a balkonem. Většina pokojů má výhled na moře. Využití trezoru na pokoji je zpoplatněné.

Pláž

Pěkná pláž s oblázkovým vstupem do moře se nachází hned u hotelu. Pláž je vybavená lehátky a slunečníky, které mohou hoteloví hosté využívat zdarma, osušky se půjčují oproti záloze. Centrum vodních sportů vám nabízí zpoplatněné aktivity na vodě i pod ní. Vzhledem k oblázkového podloží je vhodné si s sebou přivézt boty do vody.

Aktivity

V hotelu Stella Beach máte možnost zahrát si volejbal či stolní tenis nebo si zacvičit ve fitness centru. Ke zpoplatněným aktivitám a službám patří masáže, sauna, jacuzzi, biliár a vodní sporty na pláži. Hoteloví zaměstnanci navíc chystají pravidelné animační programy, takže nudit se nebudete, ani když nechcete sami nic vymýšlet.

Jídlo

All inclusive pobyt zahrnuje stravování ve formě snídaní, pozdních snídání, obědů a večeří (bufet), k tomu máte navíc nárok na odpolední občerstvení v podobě čaje či kávy a zákusků a na půlnoční polévku. Jednou za pobyt je možné si zajít na večeři do a la carte restaurace. Samozřejmostí je neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů na jednotlivých barech od 10:00 do 24:00.