Sol Calas de Mallorca

Největší devízou hotelu Sol Calas de Mallorca je jeho báječná poloha na útesech mezi oblíbenými plážemi Cala Domingos a Cala Antena.

ROMANTIKA SE SKVĚLOU KUCHYNÍ

Báječnou dovolenou si tu užijí nejen romantici a zamilované páry, ale také milovníci dobré kuchyně. Jako bonus zde funguje wi-fi připojení v celém areálu zdarma.


Poloha

Hotel Sol Calas de Mallorca byl vybudován uprostřed svěží zahrady na útesu mezi dvěma krásnými plážemi v menším letovisku Calas de Mallorca, na jihovýchodě ostrova. Hotel se nachází 67 km od letiště, 17 km od města Manacor a 700 metrů od turistického centra. K bližší pláži je to zhruba půl kilometru.

Kde se Sol Calas de Mallorca nachází?

Sol Calas de Mallorca leží na Mallorce.

Vybavení

Prostorný jedenáctipatrový hotel nabízí vstupní halu s 24hodinovou recepcí, výtahy pro rychlejší přesuny, restauraci, bar, minisupermarket, bar u bazénu, terasu s lehátky a slunečníky (zdarma), 3 bazény (jeden ve tvaru laguny, dětský bazén, krytý bazén), saunu, nově vybavenou tělocvičnu, internetový koutek (za poplatek) a wi-fi připojení (zdarma v celém areálu) nebo lékařskou službu na vyžádání. V hotelu či jeho bezprostředním okolí můžete využít také směnárnu, obchod se suvenýry, půjčovnu aut nebo možnost objednání fakultativních výletů.

Pokoje

Stylové pokoje ve svěžím dekoru nabízejí dostatek prostoru, vlastní koupelnu s wc, telefon, satelitní televizi a balkon či terasu. Za příplatek si můžete na pokoj zajistit také miniledničku a trezor. Pro rodiny jsou tu nachystané speciální rodinné pokoje, které mají kromě samostatné ložnice také obývací pokoj s pohovkou (maximální obsazenost 2+2). Rodinné pokoje nemají výhled na moře.

Pláž

Hotel se nachází mezi dvěma oblíbenými plážemi - Cala Domingos a Cala Antena. K bližší pláži sejdete po schodech (500 m), na vzdálenější se dostanete po pěkné cestě podél pobřeží (1000 m).

Aktivity

Návštěvníci se mohou těšit na kompletní program aktivit přes den (aquaspinning, aquagym, latinské tance, cvičení ad.) i během večerů (živá hudba, vystoupení, muzikály…). Zábavný pobyt si tu užijí také děti, pro které je připravený miniklub, animační programy, dětské party (v hlavní sezóně) a mají tu k dispozici také vlastní hřiště. Dospělí si mohou aktivní zábavu užít v posilovně, na golfu (nedaleký resort s výhledem na moře), na kolech, na tenisových kurtech, při jízdě na koni nebo v moři při nejrůznějších vodních sportech (potápění, plachtění, windsurfing).

Jídlo

All inclusive nabídka stravování zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, v mezičase malé svačinky (pizza, hamburger, sendvič) a během celého dne (10:30-23:00) vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v jakémkoli množství. Pravidelné tematické večeře nabízejí pochoutky z asijské, mexické, italské a baleárské kuchyně (v závislosti na sezóně).