Side Miami Beach

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Side Miami Beach je jednoduchý hotel pro nenáročnou klientelu, mezi jehož hlavní přednosti patří výborná lokalita a kvalitní kuchyně. Ideální je zejména pro mladé páry a zapálené cestovatele.

TŘI HVĚZDY V SIDE

Tento malý tříhvězdičkový hotel se nachází pár kroků od promenády v Side a je skvělým místem pro poznávání historických, přírodních, gastronomických i kulturních krás Turecké riviéry.


Poloha

Tříhvězdičkový Side Miami Beach se nalézá v letovisku Side, jen 600 metrů od centra města a 150 metrů od pláže. Hotel je blízko u promenády a na nejbližší obchody, restaurace a bary narazíte už po 20 metrech. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdálené 70 km.

Kde se Side Miami Beach nachází?

Side Miami Beach leží v Turecku.

Vybavení

Side Miami Beach je hotel pro méně náročnou klientelu se základním vybavením pro pohodovou dovolenou. K tomu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén a wi-fi na recepci.

Pokoje

Jednoduše upravené pokoje jsou centrálně klimatizované a vybavené koupelnou, wc, fénem, televizí a balkonem. Trezor je za poplatek, stejně jako konzumace nápojů z minibaru. Wi-fi připojení na pokoji funguje zdarma.

Pláž

K hotelu patří vlastní malá písčitá pláž s lehátky a slunečníky zdarma, která je od areálu vzdálená asi 150 metrů. Pokud chcete víc prostoru a možnost vyzkoušet si vodní sporty, můžete vyrazit také na nedalekou veřejnou pláž.

Aktivity

V hotelu si můžete zdarma zajít do tureckých lázní nebo se zúčastnit animačního programu, který se pořádá jednou za týden. Za poplatek je možné zajít si na masáž. Hotel je skvěle situovaný pro cestování a výlety, a to jak nákupy a zábava v nedalekém Side, tak fakultativní výlety po celé Turecké riviéře a okolí (Perge, Aspendos, Green Kanyon, Pamukkale, Kappadokia, potápění, rafting atd.).

Jídlo

V rámci all inclusive máte nárok na tři hlavní jídla formou bufet (snídaně, oběd, večeře) a na neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10:00-23:00).