Sherwood Club Kemer

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Neumíte si vaši dovolenou představit bez dovádění v barevném aquaparku se spoustou atrakcí? Potom vyrazte do hotelu Sherwood Club Kemer, který vám přesně takový aquapark nabídne.

POHÁDKOVÝ AQUAPARK

K dalším výhodám tohoto špičkového pětihvězdičkového hotelu vystavěného v tradičním středomořském stylu patří ultra all inclusive servis, prostorné pokoje a luxusní animační programy


Poloha

Sherwood Club Kemer sousedí s krásnou písečno-oblázkovou pláží a od nejbližších obchodů v centru Göynüku je vzdálený 500 metrů. Větší letovisko Kemer je jen 9 km daleko, od mezinárodního letiště v Antalyi hotel dělí 55 km.

Kde se Sherwood Club Kemer nachází?

Sherwood Club Kemer leží v Turecku.

Vybavení

Sherwood Club Kemer je skutečně rozlehlý areál se spoustou místa i vybavení. V prostorné zahradě je umístěno několik komplexů jedno- a dvoupodlažních vilek a ke každému komplexu připadá vlastní bazén, kterých tu celkem najdete jedenáct, včetně bazénu pro miminka (lehátka, slunečníky a osušky jsou všude zdarma). Na okraji areálu byl vybudován úžasný aquapark pro děti i dospělé, takže ruch odtud neruší ostatní hosty. Celke tu najdete 8 skluzavek pro dospělé a 3 skluzavky pro děti. Kromě recepce tu funguje hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace (turecká, italská, čínská a rybí), patisserie, 4 bary, 2 snack bary, obchodní arkáda, diskotéka, kadeřnictví, salon krásy, 5 konferenčních místností a SPA centrum (turecké lázně, pára a sauna zdarma, procedury za poplatek). V celé areálu je možné se zdarma připojovat k wi-fi, počítačové hry jsou za poplatek. Pro děti je nachystané dětské hřiště a miniklub.

Pokoje

Prostorné pokoje hotelu Sherwood Club Kemer jsou centrálně klimatizované, mají vlastní balkon nebo terasu a jejich součástí je také pěkná koupelna s wc a fénem na vlasy. K dalšímu vybavení patří satelitní TV, telefon, minibar (denně doplňováno nealko a pivo), set pro přípravu kávy a čaje a trezor. Zdarma je také možné se připojovat k wi-fi. Prostornější superior pokoje jsou za příplatek.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází prostorná písečná pláž s dřevěným chodníčkem a dvěma moly. Vstup do moře je kamenitý (užijete i boty do vody). Lehátka, slunečníky a osušky jsou k využití zdarma, za poplatek je možné si připlatit soukromý plážový pavilon.

Aktivity

V hotelu Sherwood Club Kemer nemá nuda šanci. Pokud se na celý den nezabavíte v aquaparku nebo na pláži, určitě vás zaujmou skvělé animační programy. Zkusit si můžete gymnastiku, aerobic, vodní hry, plážový volejbal, bocciu, šipky, střelbu ze vzduchovky, lukostřelbu, minifotbal, basketbal, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis nebo fitness. Připlatíte si pouze za vodní sporty na pláži a za fakultativní výlety po Turecké riviéře a okolí (Kappadokia, Pamukkale, Aspendos, Side, Manavgat, Perge atd.).

Jídlo

V rámci 24hodinového ultra all inclusive servisu máte každý den nárok na snídani, pozdní snídani, oběd, večeři (bufet), lehký snack během dne, odpolední kávu/čaj se zákusky, noční občerstvení a neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výrobů a vybraných importovaných nápojů. Děti potěší vlastní bufet a zmrzlina. Jednou za pobyt je možné zdarma povečeřet v turecké nebo italské restauraci s obsluhou.