Sheraton

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Pokud se chystáte do Panamy na služební cestu nebo se máte účastnit mezinárodní konference, s volbou hotelu Sheraton Grand Panama rozhodně neuděláte chybu.

IDEÁLNÍ CÍL NA KONFERENCI

Hotel stojí přímo naproti konferenčnímu centru Atlapa Convention Centre a svým hostům nabízí kvalitní zázemí pro jednodenní pobyty i pro delší dovolené.


Poloha

Sheraton Grand Panama hotel najdete v hlavním městě Panama City, jen pět minut chůze od velkého množství barů, restaurací a obchodů. Mezinárodní letiště Tocumen je od hotelu vzdálené necelých 20 km. Zhruba stejně daleko je to i na golfové hřiště Summit Golf and Resort. Do Muzea Panamského kanálu to máte jen 5 km.

Kde se Sheraton nachází?

Sheraton leží v Panamě.

Vybavení

V městském hotelu Sheraton Grand Panama je nachystáno vše pro váš příjemný pobyt. Využívat tu můžete bazén, lobby bar, 3 restaurace (mezinárodní, dezerty, gril), tenisový kurt, kasíno, fitness nebo spa centrum. Pro děti je tu dobře vybavené dětské hřiště. K dalším službám hotelu patří úschovna zavazadel, pronájem trezorů, lékařské ošetření nebo půjčení aut. Hotel nabízí free shuttle servis do nákupního centra Multiplaza Shopping Mall. Za příplatek můžete během pobytu využít také wi-fi připojení a další služby nezbytné pro práci - třeba stolní počítač, kopírku a fax nebo pronájem konferenční místnosti. Odpočinete si v kadeřnictví, v salonu krásy nebo při nákupu suvenýrů ve zdejších obchůdcích.

Pokoje

V hotelu se nachází 356 nekuřáckých pokojů (23 suit), které jsou vybavené klimatizací, minibarem, kabelovou LED televizí, žehlicím prknem a žehličkou, sadou na přípravu kávy a čaje, trezorem a koupelnou s fénem a s vanou a/nebo sprchovým koutem.. Za poplatek je možné se přímo na pokoji připojovat k wi-fi.

Pláž

Přímo u hotelu není žádná pláž, můžete se ale osvěžit v bazénu nebo si dopřát příjemnou relaxaci v jacuzzi.

Aktivity

V hotelu Sheraton Grand Panama se můžete věnovat jak sportu, tak příjemnému nicnedělání a relaxaci v místním spa centru. Ze sportů je to například plavání, tenis nebo posilování, můžete se účastnit i lekcí pilates, aerobiku nebo salsy. Zaplatit si můžete i osobního trenéra. V příjemném spa centru je možné si dopřát procedury pro regeneraci těla i ducha - od detoxikační tělové péče přes výživné pleťové zábaly až po masáže pro jednotlivce i páry. K odpočinku a regeneraci slouží také sauna, pára nebo jacuzzi. Zdarma se můžete hotelovým shuttle busem nechat odvézt do nákupního centra Multiplaza Shopping Mall.

Jídlo

Můžete si vybrat pobyt pouze se snídaní nebo s all inclusive servisem. V hotelu funguje lobby bar a 3 restaurace - s mezinárodní kuchyní, s pečenými pochoutkami a dezerty, a s grilovanými pokrmy (čerstvé ryby, hovězí steaky, ale i pizza atd.).