Sentido Playa del Moro

Velkou předností hotelu Sentido Playa del Moro je jeho poloha v těsné blízkosti pláže i živého centra. Díky tomu se hodí pro návštěvníky všech věkových kategorií.

SKVĚLÝ VÝHLED, BOHATÉ SNÍDANĚ

Z hotelu je krásný výhled na moře, klienti si také chválí aktivní a přátelský personál. Snídaně či polopenze je ideální volbou pro ty, kteří chtějí během své dovolené hodně cestovat.


Poloha

Hotel s krásným výhledem Sentido Playa del Moro se nachází v klidné uličce v centru letoviska Calla Millor na východě Mallorky, hned u pobřežní promenády, za kterou se rozkládá pláž. Letiště je od hotelu vzdálené cca 70 km, autobusovou zastávku máte jen 250 metrů od vchodu.

Kde se Sentido Playa del Moro nachází?

Sentido Playa del Moro leží na Mallorce.

Vybavení

Devítipatrový hotel Sentido Playa del Moro nabízí nádherné výhledy na moře, 160 pokojů, vstupní halu s recepcí, výtahy, restaurace, konferenční sál, venkovní bazén, bar a terasu s lehátky a slunečníky zdarma (osušky za vratnou kauci). Hotel je klimatizovaný a plně bezbariérový (vstup do bazénu speciálně upraven). V pokojích i v areálu hotelu se můžete zdarma připojovat k wi-fi, rychlejší pevné připojení v internetovém koutku je zpoplatněné.

Pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje disponují vlastní koupelnou s wc, vysoušečem vlasů, telefonem, satelitní televizí, minibarem a balkonem. Trezor patří k vybavení za poplatek. Superior pokoje nabízejí výhled na moře, stejně jako junior suity, které jsou navíc prostornější a do kterých se vejdou až 3 dospělí a 1 dítě. Maximální obsazenost dvoulůžkových pokojů (včetně pokojů superior) je 3 / 2+1. Dětskou postýlku dostanete na pokoj na vyžádání zdarma.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž Cala Millor s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálená jen 50 metrů a oddělená pouze pobřežní promenádou. Plážové vybavení (lehátka a slunečníky) si můžete pronajmout za poplatek.

Aktivity

Hotel Sentido Playa del Moro nabízí spíše možnosti pasivního odpočinku, zejména pravidelný večerní program a služby wellness centra (vnitřní bazén s tryskami, hydromasážní sprcha, sauna, turecké lázně, masáže). Pokud by vám chyběl na dovolené pohyb, můžete si zaplavat v bazénu nebo si zajít do malého fitness centra. Děti se mohou osvěžit v příjemně vyhřáté vodě zdejšího brouzdaliště.

Jídlo

V nabídce jsou snídaně formou bufetu. Pokud budete mít zájem, můžete si dokoupit i večeře (také formou bufetu, bohatá středomořská a mezinárodní kuchyně).