Saphir Hotel & Villas

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Saphir Hotel & Villas je skvělé místo pro dovolenou s dětmi - najdete tu dětské hřiště, dětský klub, ale třeba i skluzavky nejen v hotelovém bazénu, ale i přímo na pláži.

KLID I ZÁBAVA PRO DĚTI

Hotel má nově zrekonstruované pokoje, takže vám nabízí příjemné, moderní a čisté prostředí pro vaši dovolenou na Turecké riviéře. Velkým kladem je i špičkový all inclusive servis.


Poloha

Útulný komplex Saphir Hotel & Villas se rozkládá u písčito-oblázkové pláže v tureckém letovisku Konakli, pouhých 500 metrů od nejbližších nákupních možností a 12 km od centra Alanye. Letiště v Antalyi je vzdálené 110 km a cesta z něj trvá zhruba dvě hodiny.

Kde se Saphir Hotel & Villas nachází?

Saphir Hotel & Villas leží v Turecku.

Vybavení

Hotel nabízí velké množství pokojů, které jsou rozmístěné v hlavní budově, vedlejší budově a ve vilách v zahradě. Kromě hlavní restaurace tu najdete také 2 a la carte restaurace (italská a turecká), které můžete jednou za pobyt zdarma využít. K dalšímu vybavení patří bary, obchody, kadeřnictví, konferenční místnost nebo dva bazény (jeden se skluzavkou). Lehátka a slunečníky u bazénů můžete využívat zdarma. Wi-fi připojení v zahradě, u bazénů a na barech je také zdarma, zpoplatněný je pouze internetový koutek. Děti mají v prostorách hotelu k dipozici dětský bazén, hřiště a miniklub.

Pokoje

Součástí standardního dvoulůžkového pokoje je koupelna (wc, fén), klimatizace, telefon, satelitní TV, minibar (při příjezdu zdarma voda a nealkoholické nápoje, doplnění je za poplatek) a balkon. Trezor je možné využívat za poplatek. Vybrat si můžete i pokoj ve vedlejší budově s bočním výhledem na moře, pokoj ve vile nebo rodinný pokoj s oddělenou ložnicí. Dětskou postýlku získáte na vyžádání zdarma.

Pláž

Před hotelovým komplexem se rozkládá pěkná písčito-oblázková pláž s molem, hřištěm na plážový volejbal, skluzavkami a barem (pro hosty zdarma). Zdarma je možné využívat i lehátka a slunečníky, osušky se půjčují na kauci.

Aktivity

Kromě nejrůznějších aktivit pořádaných v rámci animačního programu (aerobic, basketbal, aqua aerobic ad.) si můžete zdarma vyzkoušet i stolní tenis, plážový volejbal, fitness nebo tenis (zpoplatnění osvětlení a zapůjčení vybavení). K aktivitám za příplatek patří biliár, potápění a další vodní sporty na pláži. Přes den si můžete zajít také do tureckých lázní nebo do sauny (zdarma), případně si dopřát relaxaci v podobě masáže. Večer se otevírá hotelová diskotéka. Pro děti od 4 do 10 let je zajištěný miniklub.

Jídlo

All inclusive stravování zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, k tomu navíc odpolední kávu či čaj se zákuskem a lehký snack během dne. V noci je pak pro hosty nachystaná půlnoční polévka. Jednou za pobyt si můžete dopřát večeři v a la carte restauraci - na výběr je restaurace turecká a italská, vždy je nutná předchozí rezervace. Součástí all inclusive jsou také rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00).