Hotel Royal Tulip

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín
27.05.2023 - 05.06.2023 10 Letecky - Praha All Inclusive 16 090 Kč (-30 %)
VYBRAT TERMÍN
31.05.2023 - 12.06.2023 13 Letecky - Praha All Inclusive 17 990 Kč (-30 %)
VYBRAT TERMÍN

Egyptská dovolená nemusí spočívat jen v odpočinku na pláži a popíjení koktejlů - pokud máte rádi aktivní dovolené, vyberte si pro svůj pobyt hotel Royal Tulip.

PRO VYZNAVAČE KITESURFINGU

Na dosah tu máte noční život i nákupní možnosti, užít si můžete potápění, šnorchlování, jízdu na koni, kitesurfing, fitness nebo plážový volejbal. Ve vodách okolo hotelu jsou k vidění i želvy a delfíni.


Poloha

Hotel Royal Tulip je vzdálený necelých 20 km od mezinárodního letiště Marsa Alam a 16 km od centra městečka Port Ghalib, kde si můžete nakoupit suvenýry nebo dopřát tradiční pokrmy v místních restauracích. Další nákupní možnosti se nacházejí přímo v areálu hotelu, stejně jako prostorná soukromá pláž.

Kde se Hotel Royal Tulip nachází?

Hotel Royal Tulip leží v Egyptě v Marsa Alam.

Vybavení

Pěkný a útulný resort Royal Tulip má nepřetržitě otevřenou recepci, prádelnu, 3 bazény (klasický, vyhřívaný, pro děti), kadeřnictví, lékárnu, bankomat, kadeřnictví, diskotéku, knihovnu, hernu, lázně, fitness centrum a konferenční místnost. Najíst se můžete v hlavní restauraci nebo v jedné z restaurací s obsluhou (rybí a italská). Využít můžete také služby lékaře, obchodní arkádu, bar u bazénu, lobby bar nebo wi-fi připojení ve všech veřejných prostorech včetně pokojů (za poplatek). Děti se skvěle zabaví na dětském hřišti nebo v miniklubu. V hotelu se kromě angličtiny domluvíte také italsky, francouzsky či německy.

Pokoje

Prostorné pokoje hotelu Royal Tulip jsou vkusně zařízené, individuálně klimatizované a vybavené balkonem či terasou a vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc, vysoušeč vlasů). K vybavení pokojů patří bezpečnostní schránka, telefon a satelitní televize. Využívání minibaru je zpoplatněné. Dětskou postýlku můžete získat na vyžádání zdarma. Pokoje s výhledem na moře a rodinné pokoje jsou za příplatek.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází krásná soukromá písčitá pláž. Voda je zde velice mělká, takže se hodí zejména pro malé děti. Pro ty, kteří si chtějí užít koupání v hlubší vodě, šnorchlování a potápění je tu 800 metrů dlouhé molo, které vás dostane za hranici útesu. Na pláži je pro hosty k dispozici plážový bar, sprcha, lehátka a slunečníky zdarma.

Aktivity

Nabídka aktivit v hotelu Royal Tulip je skutečně široká a rozmanitá. Zdarma si tu můžete vyzkoušet nejrůznější animační programy (denní i večerní), stolní tenis, posilování, plážový volejbal, fotbal, tenis (osvětlení za poplatek), šipky nebo bocciu. Ke zpoplatněným činnostem patří kitesurfing, kulečník, potápění nebo jízda na koních. Zaplatíte si také za lázeňské a kadeřnické služby nebo za výlety do okolí (Luxor, Asuán, pouštní safari). Děti mají k dispozici vlastní hřiště a miniklub.

Jídlo

All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy, večeře, dopolední snack a odpolední svačinu a kávu. V baru na pláži si můžete dopřát lehký oběd a občerstvení během celého odpoledne. Od 10:00 do 24:00 si můžete v jednotlivých barech a restauracích podle jejich otevíracích časů dopřávat neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (voda, káva, postmixové nápoje, pivo, víno, whisky, vodka, rum, gin, brandy).