ROC Doblemar

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel ROC Doblemar vás uchvátí svou polohou mezi dvěma dlouhými pásy pláží, které směřují na jedné straně ke Středozemnímu moři a na druhé straně k laguně Mar Menor.

HOTEL MEZI PLÁŽEMI

Z hotelu s deseti patry je krásný výhled do okolí. Za nákupy i zábavou to máte jen pár metrů, okolí přímo láká k vycházkám a rozhodně vás potěší i zdejší strava s obrovským výběrem, do kterého patří i grilované ryby nebo čínské speciality.


Poloha

Hotel ROC Doblemar je situován v oblasti Murcia (jihovýchodní Španělsko), v rezidenční části letoviska La Manga. Hotel se nachází v prostoru mezi dvěma plážemi (cca 100 metrů), jednou omývanou Středozemním mořem a jednou, která míří ke slané laguně Mar Menor. V okolí se nachází množství restaurací, barů i obchodů. Hosté mají možnost využít linkové spojení na Jelení ostrov s léčivým bahnem. Letiště je vzdálené asi 60 km, historické město Cartagena zhruba 45 km. Golfové centrum La Manga leží 18 km od hotelu.

Kde se ROC Doblemar nachází?

ROC Doblemar leží ve Španělsku.

Vybavení

Nepřehlédnutelný desetipatrový hotel ROC Doblemar nabízí celých 510 pokojů, výtahy, vstupní halu s recepcí, společenskou TV místnost, hlavní restauraci, kavárnu, bar, konferenční místnost a obchod se suvenýry. Ve venkovních prostorách najdete bazén se sluneční terasou, lehátky a slunečníky (zdarma), osušky je možné si půjčit oproti kauci (výměna za poplatek). Děti mají vlastní oddělené brouzdaliště.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje mají vlastní koupelnu s wc a jsou vybavené telefonem, satelitní televizí, fénem na vlasy a centrální klimatizací s nastavitelnou regulací. Trezor patří k vybavení za poplatek, dětskou postýlku dostanete do pokoje na vyžádání zdarma. Za příplatek je možné získat prostornější rodinné pokoje nebo propojený rodinný pokoj se dvěma dvoulůžkovými pokoji.

Pláž

Z hotelu ROC Doblemar je to pár kroků na pláže na obou stranách výběžku. Písečná pláž směrem do laguny Mar Menor se nachází přímo před hotelem a nabízí teplejší vodu, jemná písčitá pláž u Středozemního moře s pozvolným vstupem do vody je vzdálená asi 200 metrů. Lehátka a slunečníky jsou k pronajmutí za poplatek (mimo hlavní sezónu omezeně).

Aktivity

Hotel pořádá pro své hosty animační programy, zejména během večerů se můžete těšit na živou hudbu či diskotéku. Za poplatek je také možné si půjčit kolo, zahrát biliár, zahrát golf na hřišti La Manga vzdáleném 18 km nebo si vyzkoušet vodní sporty na pláži. V lobby funguje free wi-fi. Koupat se můžete ve Středozemním moři nebo v laguně Mar Menor s teplejší vodou a ostrovem s léčivým bahnem.

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu ROC Doblemar je all inclusive jídelníček. Ten zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dále dopolední i odpolední snack a odpoledne také kávu, čaj, zákusky a pro děti i zmrzlinu. Od 11:00 do 24:00 vám navíc na barech poskytnou vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby.