Riu Plaza Panama

Hotelový řetězec RIU patří k těm nejlepším na světě. Můžete se spolehnout na to, že zdejší personál spolu se špičkovým vybavením se vám postarají o nezapomenutelnou dovolenou.

PŘÁTELSKOST A PROFESIONALITA

Výjimkou není ani hotel Riu Plaza Panama. I tady se můžete těšit na elegantní pokoje, širokou nabídku služeb a pečlivě vyškolený personál, který vám ochotně splní každé přání.


Poloha

Moderní hotel Riu Plaza Panama se nachází v obchodní čtvrti města Panama City, jen dva bloky od promenády, 300 metrů od krásného kostela Santuario Nacional Corazón de María a 3 km od Musea Panamského průplavu a od Metropolitního národního parku - úžasné, 265 hektarů velké přírodní rezervace, která zachycuje panamské přírodní bohatství v celé jeho rozmanitosti. Mezinárodní letiště Tocumen je vzdálené 18 km, hned za hotelem je malý supermarket.

Kde se Riu Plaza Panama nachází?

Riu Plaza Panama leží v Panamě.

Vybavení

Hotel Riu Plaza Panama je skvěle vybavený pro odpočinkovou městskou dovolenou i pro obchodní cesty a pracovní setkání. Pokud se do Panama City vydáváte za odpočinkem, určitě oceníte venkovní bazén s vířivkou, stylové spa s širokou nabídkou relaxačních masáží a kosmetických procedur (včetně kadeřnictví), klasickou a parní saunu, wellness centrum s posilovnou nebo praktický obchůdek přímo ve 34patrové budově. K dispozici je více než 600 pokojů. Skvělá jídla si můžete dopřát nejen v restauraci Tastes s pokrmy mezinárodní kuchyně, ale i v Sushi Lounge, Arts Restaurant, Studiu 50, Capital Take Away nebo Ibiza Lounge (s nápoji u bazénu). Pro obchodní setkávání je hotel vybavený nejen 23 konferenčními místnostmi, ale i byznys centrem s vysokorychlostním wi-fi připojením, tiskárnou, kopírkou a profi počítači.

Pokoje

Útulné pokoje s květinovým dekorem vám nabízejí dostatek prostoru a pohodlí. Součástí dvoulůžkových pokojů je koupelna, klimatizace, fén na vlasy, plazmová televize, media hub, trezor, kávovar, minilednička a žehlička. Za příplatek si můžete dopřát ubytování ve vyšším patře s panoramatickým výhledem na město, se županem a s přístupem do salonku Crow Level se svačinami a s denním tiskem. Wi-fi připojení je na pokojích k dispozici zdarma.

Pláž

Hotel se nachází v centru města, takže v blízkosti není žádná pláž. Osvěžit se můžete ve venkovním bazénu s vířivkou a s barem.

Aktivity

V hotelu Riu Plaza Panama si můžete dopřát gastro-relaxační dovolenou s příměsí sportu, který si užijete ve zdejším fitness centru. Lahodné občerstvení pro vás chystají kuchaři a barmani ve 3 restauracích a 3 barech. K odpočinku slouží venkovní bazén, vířivka, kadeřnictví, beauty salon nebo spa a thalasso centrum s širokou nabídkou relaxačních procedur. Hotel je se svojí polohou ideální pro poznávání Panama City, Panamského průplavu a dalších přírodních i historických zajímavostí (Canopy Tower, Metropolitní katedrála, Metropolitní národní park). Poblíž hotelu se nachází také několik golfových hřišť.

Jídlo

Součástí pobytu v hotelu Riu Plaza Panama je snídaňový balíček. Během snídaní máte na výběr z bohatého bufetu, nabízejícího pochoutky panamské i mezinárodní kuchyně. K pobytu je možné dokoupit také obědy a večeře (formou bufetu či menu).