Primasol Telatiye Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

K velkým přednostem hotelu Primasol Telatiye Resort patří jeho klidná lokalita stranou od ruchu města, ale zároveň docházková vzdálenost za možnostmi nákupů i noční zábavy.

KLID V CENTRU ZÁBAVY

V hotelu najdete pěkné wellness centrum, příjemné restaurace i bary a dva venkovní bazény, jeden navíc s tobogánem - ideální pro děti i pro dospělé.


Poloha

Primasol Telatiye Resort je příjemný hotel umístěný v zelených zahradách asi 100 metrů od pláže v tureckém letovisku Konakli. Jen 14 km od hotelu se nachází město Alanya, mezinárodní historie v Antalyi je vzdálené 114 km. Slavná pláž Kleopatra i jeskyně Damlatas jsou situovány cca 10 km od hotelu.

Kde se Primasol Telatiye Resort nachází?

Primasol Telatiye Resort leží v Turecku.

Vybavení

Součástí klimatizovaného resortu Primasol Telatiye jsou dvě šestipatrové budovy s výtahem, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, tři bary (lobby, bazén, pláž), konferenční místnost, společenskou místnost s televizí a obchody. K hotelu patří dva venkovní bazény (jeden s tobogánem) a lehátky a slunečníky, wellness centrum s suchou a parní saunou, masážní a kosmetické centrum nebo dětský klub a dětské hřiště. Wi-fi v lobby je zdarma, internetový koutek funguje za poplatek.

Pokoje

Pro hotelové hosty je nachystáno celkem 176 pokojů. Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybavené vlastní koupelnou (vana/sprcha, wc, fén), satelitní TV, telefonem, minibarem (s vodou) a za poplatek i trezorem. Ke každému pokoji patří také balkon. Za příplatek je možné si pronajmout pokoj s výhledem na moře nebo prostornější rodinný pokoj.

Pláž

Jen 150 metrů od hotelu se rozkládá pěkná písečná pláž s kamenitým vstupem do moře (není vhodný pro úplně malé děti). Součástí plážového servisu je zapůjčení lehátek a slunečníků zdarma, vodní sporty můžete vyzkoušet za poplatek. Na pláži najdete také plážový bar, náležející k hotelu.

Aktivity

Během pobytu se můžete účastnit pravidelných animačních aktivit, nebo vyzkoušet některé aktivity zdarma (tenis, plážový volejbal, šipky) nebo za poplatek (stolní tenis, biliár, vodní sporty na pláži). Vstup do sauny i do tureckých lázní je zdarma, za peeling a masáže si připlatíte, stejně jako za noční osvětlení tenisových kurtů. V hotelu je také možné půjčit si auto, se kterým můžete vyrazit třeba k vodopádu Manavgat, do údolí Sapadere nebo k řece Dim.

Jídlo

All inclusive v hotelu Primasol Telatiye Resort zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře (bufet), svačiny , odpolední kávu či čaj a půlnoční občerstvení. Od 10:00 do 24:00 navíc můžete čerpat neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.