Primasol Serra Garden

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Nedávnou zrekonstruovaný prázdninový komplex PrimaSol Serra Garden má ideální polohu poblíž letovisek, Manavgat i Side, přitom ale nabízí klidné prostředí stranou od rušného nočního života.

ZREKONSTRUOVANÝ KOMPLEX PRO VŠECHNY

Pokud máte rádi sportovní dovolenou, určitě se vám tu bude líbit. Pro méně aktivní návštěvníky jsou připravené stylové lázně, krásná písčitá pláž a kvalitní bufet s dobrotami z celého světa.


Poloha

Hotel je situovaný cca 250 metrů od pláže, 6 km od centra Side, 12 km od centra Manavgatu a 60 km od letiště v Antalyi. Nejbližší nákupní možnosti jsou zhruba 500 metrů vzdálené.

Kde se Primasol Serra Garden nachází?

Primasol Serra Garden leží v Turecku.

Vybavení

PrimaSol Serra Garden je hotel s krásnou velkou zahradou, vstupní halou, recepcí, jednou hlavní restaurací, jednou a la carte restaurací, barem v hotelu, barem u bazénu, barem na pláži, snack barem, minimarketem, obchodní arkádou, kadeřnictvím, obchodní arkádou a konferenční místností. Na recepci je k dispozici zdarma wi-fi připojení. Pro děti je v hotelu připravený dětský bazén, skluzavky, tobogán, dětské hřiště a miniklub (4-14 let). V areálu se nachází také bazén pro dospělé s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje

Pěkné čisté pokoje hotelu PrimaSol Terra Garden jsou umístěné v zahradních vilkách, klimatizované, pravidelně uklízené a vybavené satelitní TV, minibarem (obden doplňováno nealko), trezorem (za poplatek), balkonem a vlastní koupelnou s wc a vysoušečem vlasů. Rodinný pokoj se 2 oddělenými místnostmi je za poplatek.

Pláž

Písčitá pláž se nachází necelých 5 minut chůze od hotelu a je vybavená lehátky a slunečníky zdarma. Výměna osušek je za poplatek, konzumace nealkoholických nápojů a piva v plážovém baru patřícím k hotelu je zdarma.

Aktivity

K pravidelně pořádaným aktivitám patří denní a večerní animační programy, včetně diskotéky pro děti. Zdarma je možné si zahrát tenis nebo stolní tenis, minigolf nebo plážový volejbal, zajít si na aerobic, do sauny nebo do tureckých lázní. Procedury v lázních, masáže, vodní sporty na pláže a návštěva salonu krásy jsou zpoplatněné.

Jídlo

Součástí all inclusive stravovacího režimu jsou snídaně, obědy a večeře formou bufetu, malé snacky během dne, turecké palačinky, odpolední káva či čaj se zákusky a půlnoční polévka. Pití můžete čerpat v neomezeném množství každý den od 10:00 do 0:30 - v nabídce jsou rozlévané nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby včetně filtrované kávy (džusy ne z čerstvého ovoce).