Primasol Hane Garden

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Hotel oblíbeného řetězce PrimaSol Hane Garden vám nabídne příjemné prostředí a veškeré vybavení potřebné pro pohodovou relaxační dovolenou s příměsí sportu.

AQUAPARK, LÁZNĚ I BLÍZKÁ PLÁŽ

V hotelu si můžete zahrát tenis, zajít si na masáž, zapojit se do animačních aktivit nebo se jednoduše rozložit u bazénového baru a relaxovat. Pláž je nedaleko a jezdí k ní i autobus.


Poloha

PrimaSol Hane Garden hotel najdete asi 1 km od centra letoviska Kumkoy a 7 km od centra historického města Side. Pláž je vzdálená cca 350 metrů a jezdí k ní pravidelný spoj. Mezinárodní letiště v Antalyi leží 60 km daleko.

Kde se Primasol Hane Garden nachází?

Primasol Hane Garden leží v Turecku.

Vybavení

Hotelový areál se skládá ze dvou budov a zahrad oddělených místní komunikací. Ke každé budově patří prostorný bazén, ve kterém se můžete osvěžit. Součástí komplexu jsou 4 bary, hlavní restaurace, 3 restaurace s obsluhou, několik barů, vitamínový bar (za poplatek), TV koutek, diskotéka, amfiteátr, obchodní arkáda, konferenční místnost, kadeřnictví, vnitřní bazén, dětský bazén, turecké lázně, spa centrum, půjčovna kol a aut, dětské hřiště, teen klub (13-17 let) a miniklub (4-12 let). Zdarma se můžete připojovat k hotelové wi-fi síti. Přes ulici se nachází aquapark.

Pokoje

Elegantní dvoulůžkové pokoje hotelu PrimaSol Hane Garden jsou klimatizované (individuálně nastavitelná klimatizace), vybavené balkonem a jejich součástí je koupelna s wc a fénem, telefon, satelitní TV, minibar (denně doplňován vodou), set na přípravu kávy/čaje a za poplatek také trezor.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, která je vhodná i pro děti, se od hotelu nachází asi 300 metrů (je k ní zajištěné i pravidelné autobusové spojení). Lehátka a sluneční clony jsou zdarma, matrace a plážové osušky za poplatek. Na pláži funguje také snack bar s pitím a drobným občerstvením (placky, koláče, zmrzlina...), najdete tu i sprchy a potřebné hygienické zařízení.

Aktivity

Aktivní dovolenou si užijete, pokud se zapojíte do denních či večerních animačních programů, zahrajete si šipky, ping-pong, bocciu, minigolf, tenis, plážový volejbal nebo minibasketbal, zajdete si do fitness nebo vyzkoušíte aerobik a gymnastiku (vše zdarma). Ke zpoplatněným aktivitám patří fotbal (hřiště mimo areál hotelu), kulečník a vodní sporty na pláži. Kdo rád na dovolené relaxuje, může se nechat rozmazlovat ve spa centru.

Jídlo

All inclusive, které hotel nabízí, zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké snacky během dne včetně zmrzliny, odpolední kávu/čaj se zákusky a půlnoční svačinu. Mezi 10:00 a 24:00 navíc můžete čerpat neomezené množství rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.