Primasol Hane Family

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Moderní hotelový komplex PrimaSol Hane Family patří k nejoblíbenějším rodinným resortům v oblasti Side. Pro rodiny s dětmi nabízí aquapark, miniklub i skvělé animační programy.

PRO RODINNOU DOVOLENOU

Hotel spadá pod řetězec PrimaSol, vyhlášený kvalitním zázemím a službami. Těšit se tak můžete na skvělé jídlo, čisté pokoje a příjemnou obsluhu.


Poloha

Rozlehlý komplex hotelu PrimaSol Hane Family je situovaný nedaleko letovisek Manavgat (10 km) a Side (8 km) na Turecké riviéře. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdálené 50 metrů, příjemná pláž s promenádou leží 400 metrů daleko. Cesta na mezinárodní letiště v Antalyi zabere něco přes hodinu (60 km).

Kde se Primasol Hane Family nachází?

Primasol Hane Family leží v Turecku.

Vybavení

PrimaSol Hane Family je moderní hotel připravený především na rodiny s dětmi, čemuž odpovídá i jeho vybavení. Skládá se ze tří budov, celkově s 540 pokoji, a pěkné zahrady s bazény a hřišti. V areálu najdete 2 dětské bazény, tobogány, sezónní venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén, dětské hřiště i miniklub. Dále v hotelu najdete hlavní restauraci, 2 a la carte restaurace (turecká a italská), 3 bary (v lobby, u bazénu, na pláži), diskotéku, konferenční místnosti, prádelnu, salon krásy, wellness centrum, saunu, hammam, minimarket nebo kadeřnictví. Pevné připojení k internetu je zpoplatněné, wi-fi ve společných prostorách můžete využívat zdarma.

Pokoje

Pokoje laděné do přírodních tónů a poskytující výhled na hory, bazén nebo do zahrady vytvářejí harmonické prostředí pro odpočinkovou dovolenou, kterou vám navíc zpříjemní klimatizace (individuálně nastavitelná), satelitní TV, telefon, balkon a vlastní koupelna s wc, toaletními potřebami a fénem na vlasy. Za příplatek je možné využívat na pokoji připojení k internetu, minibar a trezor. Rodinné pokoje se skládají ze dvou oddělených místností.

Pláž

Pláž ležící zhruba 400 metrů od hotelu je široká, písečná a vhodná i pro děti. Slunečníky je možné využívat zdarma, zapůjčení lehátek, matrací a osušek je zpoplatněné. Osvěžit se můžete také v plážovém baru.

Aktivity

Pro toho, kdo má rád během dovolené široký výběr sportovních aktivit, je hotel PrimaSol Hane Family správná volba. Z neplacených sportů to je třeba aerobik, basketbal, vodní gymnastika, stolní tenis, plážový volejbal, minifotbal, boccia, šipky, vodní pólo a tenis (vybavení a osvětlení za poplatek), můžete si také zajít do sauny, do fitness centra nebo do tureckých lázní (procedury za poplatek), případně se zapojit do denních i večerních animačních programů. Za příplatek je také možné vyzkoušet kulečník, vodní sporty nebo potápění, zajít si do wellness na masáže nebo si půjčit auto či kolo a vyrazit poznávat okolní krásy na vlastní pěst.

Jídlo

All inclusive můžete v hotelu PrimaSol Hane Family čerpat od 10:00 do 23:00 každý den. Z jídel jsou pro vás nachystané snídaně, obědy a večeře formou bufetu, turecké palačinky, malé snacky během dne, odpolední káva/čaj se zákuskem a půlnoční polévka. K pití si můžete dopřávat neomezené množství nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby.