Playa Blanca Beach Resort

Termíny

Teď už jen vybrat ten správný termín:

Termíny Počet dní Doprava Strava Cena Vybrat termín

Playa Blanca Beach Resort je moderní hotelový komplex, který se může pyšnit nejen vlastní písečnou pláží, ale také největším bazénem se slanou vodou v oblasti Střední Ameriky - a to už stojí za návštěvu.

NEJVĚTŠÍ BAZÉN VE STŘEDNÍ AMERICE

K největším přednostem tohoto hotelu patří jeho čistota, báječná poloha a lahodná kuchyně. Hotel je orientovaný na rodiny s dětmi a nabízí spoustu možností pro trávení volného času.


Poloha

Hotelový komplex Playa Blanca Beach Resort, jak už název napovídá, se nachází přímo na písčité pláži Playa Blanca, na pobřeží Tichého oceánu (jihozápadní Panama). Mezinárodní letiště Tocumen je od hotelu vzdálené cca 2 hodiny jízdy.

Kde se Playa Blanca Beach Resort nachází?

Playa Blanca Beach Resort leží v Panamě.

Vybavení

Prostorný areál resortu Playa Blanca Beach vám nabízí 5 restaurací, 8 barů, obchod se suvenýry, dětské hřiště, konferenční místnost, tenisové kurty, fitness centrum, půjčovnu kol a 3 venkovní bazény (jeden se slanou vodou) s lehátky a slunečníky zdarma. Ve Spa Azul si můžete užít služby zkušených terapeutů, kteří jsou zběhlí v umění masáží a nejrůznějších relaxačních a zkrášlovacích procedur. Skvělým místem pro relaxaci a odpočinek je také zdejší sauna.

Pokoje

Pokoje jsou dekorované v příjemných barvách a nabízejí klimatizovaný prostor nejen pro spánek, ale i pro trávení volného času během dne. Součástí vybavení je koupelna, telefon, satelitní TV, kávovar, trezor a vysoušeč vlasů. Standardní dvoulůžkové pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na bazén. Deluxe pokoje nabízejí výhled na oceán a přístup do velkého bazénu zdarma. Hotel nenabízí přistýlky, maximální obsazenost dvoulůžkového pokoje je 4+0 / 3+1 / 2+2.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází přírodní písečná pláž Playa Blanca. Lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty k dispozici zdarma. Koupání není vhodné pro malé děti a méně zdatné plavce, protože v Pacifiku bývají poměrně silné proudy.

Aktivity

Rodiny s dětmi si v Playa Blanca Bech Resort užijí skvělou dovolenou, báječně se tu ale budou mít i další návštěvníci. Zdarma je možné navštívit fitness centrum, zahrát si volejbal a tenis nebo si půjčit kajak. Za poplatek pak můžete vyzkoušet vodní sporty na pláži, půjčit si (horské) kolo, vypotit se v sauně nebo si užít masáže a další procedury ve spa a beauty centru. Hotel je skvěle připravený na děti, které tu mají v rámci dětského klubu nachystanou spoustu her, aktivit a vybavení včetně malé zoo s tropickými ptáky a dalšími zvířátky.

Jídlo

V rámci all inclusive stravování se můžete těšit na snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, navíc také na neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby. V hotelu se podává panamská, mezinárodní, mexická nebo japonská kuchyně, skvělou pochoutkou jsou také grilované ryby v BBQ grilu na pláži. Malé svačinky dostanete ve snack baru.